אודות יעקבי

dot

כל מוצר בול, כבר למעלה מ-66 שנה!

חברת יעקבי הוקמה בשנת 1954 ע”י יעקב יעקבי כחנות קטנה לצבעים, חומרי בנייה וחומרי ניקוי בדרום ת״א. מאז ועד היום קיימים 2 קווים מנחים בסיסיים: איכות ללא פשרות במחיר לכל כיס.
החזון שהוביל את יעקבי הוא שהצרכנים יהנו מהמוצרים הטובים, החדשניים והמובילים בעולם אך לא ישלמו בעבורם יותר ממחיר השוק.
דבר נוסף המנחה את החברה הוא קלות הביצוע. ביעקבי יוצאים מנקודת הנחה כי הצרכן הינו בעל ״שתי ידיים שמאליות״, ללא ניסיון קודם. לכן, יש לענות על חולשות הצרכן באמצעות מוצר איכותי פשוט לשימוש, בעל אריזה חכמה, הוראות שימוש ברורות תוך מתן תמיכה ושירות ידידותי ומקצועי. בשנים האחרונות אנו מקדמים את נושא איכות הסביבה. יעקבי כיום מהמובילות בענף, עם מגוון רחב של ״מוצרים ירוקים״ ההולך וגדל בעולמות הניקוי והצביעה. מוצרים אלו שומרים על בריאותנו ועל איכות סביבתנו.

65

שנות פעילות

1,300

מוצרים ייחודיים

50

יצרנים מובילים

מכל רחבי העולם

5,000

נקודות הפצה
בכל רחבי הארץ

dot
dot

חזון החברה

שיטת העבודה הייחודית מתבססת על בדיקה מעמיקה של השוק המקומי והבנת צורכי הצרכן הישראלי. לאחר מכן, החברה בוחנת בקפידה יצרנים מובילים מכל רחבי העולם המתמחים באותו תחום מבוקש, על מנת למצוא את היצרן בעל הנוסחה הטובה ביותר לפתרון הבעיה. צוותי המו״פ של החברה יחד עם הצוותים הבינלאומיים עומלים יחדיו להתאמת הנוסחה והמוצר הסופי לשוק המקומי תוך שמירה על איכות ללא פשרות.

מחקר ופיתוח

מדי שנה יעקבי מביאה לצרכן הישראלי מספר רב של מוצרים חדשים ומתקדמים עם טכנולוגיות פורצות דרך מכלל רחבי העולם. כחברה מובילה בשוק, יעקבי מקפידה על הצבת רף איכות גבוה, שיבטיח ערך מוסף המעניק למשתמש ביטחון בתוצאה.

dot

כמה דברים שלא ידעתם על יעקבי

  • החנות המיתולוגית בה נוסדה החברה פועלת מאז ועד היום ברחוב החשמל,1 תל אביב – בואו לבקר אותנו 🙂
  • יעקבי הייתה הראשונה להציג את ״מנקה החלונות״ לצרכן הישראלי. עד אז נהגו לנקות בעזרת נייר עיתון ומים בלבד.
  • יעקבי ממובילות תחום ה-״עשה זאת בעצמך״ בישראל. תפיסת עולם שאומרת כי כל אדם יכול לפתור את בעיות הבית עם המוצר הנכון והליווי המתאים.
  • חברת יעקבי בעלת היצע הפתרונות הגדול בישראל לתחזוקת הבית, עם מגוון מוצרים רחב לתחומי הצביעה, תחזוקה, הדבקה ועד ניקוי והברקת הבית.
  • יעקבי הינה חברה משפחתית, שמאז ועד היום שומרת על ההיסטוריה, הערכים והידע, תוך הנגשת מוצרים איכותיים ומשתלמים עם דגש על שירות הצרכן הישראלי.
dot
1950
התפתחות הענף

במהלך שנות ה-50 וה-60 הופעלה רגולציה חמורה על ייבוא מוצרים לישראל ועל מנת לקבל אישור ייבוא, היה היבואן חייב להוכיח כי המוצר עונה על פונקציה שאינה קיימת בשוק המקומי. כתוצאה מכך, היצע המוצרים בשוק היה מוגבל מאוד. במקביל, החלו נשות ישראל להצטרף לשוק העבודה והפסיקו להיות “עקרות בית”, כך שנוצר צורך בשוק לפתרונות יעילים וחסכוניים בזמן.

dot
1954
חברת יעקבי הוקמה

בשנת 1954 נפתחה חנות יעקבי הראשונה בדרום תל-אביב על ידי יעקב יעקבי. חנות לממכר צבעים, חומרי בנייה וחומרי ניקוי.

dot
1964
מעבר לים

על מנת להביא לישראל מוצרים ופתרונות שיתאימו לדרישות החדשות של הצרכנים, החליט יעקב יעקבי לחפש מוצרים ייחודיים מעבר לים. בשיטוטיו ברחבי העולם, נתקל יעקב בתחום שעד אז לא היה מוכר בישראל – תחום ה”עשה זאת בעצמך”. בניגוד לצבעים ולחומרי גמר הבנייה המיועדים לאנשי מקצוע, התפיסה בתחום ה”עשה זאת בעצמך, היא שונה לגמרי.

dot
1975
דור שני של השקעה

שני בניו של יעקבי הצטרפו לחברה ומאז קידמו והרחיבו את פריסת החברה ומגוון המוצרים שלה, תוך שמירה על החזון ושירות הצרכן הישראלי באופן מקצועי ואמין.

dot
2007
פתיחת חנות הדגל - יעקבי סנטר

חברת יעקבי פותחת את חנות הדגל שלה בפתח-תקווה בצמוד למחסני ומשרדי החברה על מנת לאפשר לצרכן מגע ישיר עם החברה ולחשוף אותו למגוון העשיר ולידע הרב שיש לחברה להציע.

dot
2012
יעקבי מוכתרת כמותג על בישראל

חברת יעקבי מוכתרת לראשונה כמותג על בישראל על ידי ארגון ה”סופרברנדס” וזאת תודות לכם הצרכנים, המביעים אמון בחברה ובמוצריה לאורך השנים.

dot
2015
שומרים על איכות וגם על הסביבה

יעקבי שמה לעצמה כערך עליון את נושה הבריאות ושמירה על הסביבה. מאז ועד היום יעקבי הובילה את הענף, עם מגוון רחב של ״מוצרים ירוקים״ ההולך וגדל בעולמות הניקוי והצביעה. ביעקבי תוכלו למצוא את סדרת צבעי ה״הידרו״ לעץ ומתכת (גם בספריי), צבעים היפואלרגנים ו״פרטקס״ ללא ריח ללוואי עם V.O.C נמוך ביותר לצביעת קירות ותקרות, צבע המתכת ״המרייט״ שאינו מכיל עופרת, סדרת מוצרי הניקוי למדיח ״Claro״ ללא פוספטים וסדרת מוצרי ״אסטוניש״ שכולם לא נוסו על בע״ח וידותים לסביבה.

dot
2019
אתר יעקבי החדש עולה לאוויר

הנחת היסוד כי לעיתים מערכת היחסים עם הצרכן אינה מסתיימת ברגע רכישת המוצר אלא ממשיכה תוך שלב הביצוע ועד לקבלת התוצאה. מטרת האתר הוא הנגשת המגוון העצום של פתרונות שיש לחברה להציע ולהתאים לכל צרכן את הפתרון המתאים לו, תוך מתן הסברים מפורטים, מדריכים ושירות לקוחות הדוק ובזמן אמת.

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען