איטום חירום – כך תכינו את עצמכם לחורף!!!

במקרים של דליפה חמורה במיוחד מהגג אין לנו פנאי להמתין עד שיתייבש על מנת לאטום אותו באופן רגיל. אנו זקוקים לאיטום חירום שיעצור את הדליפה באופן מיידי וימנע מהרטיבות בתקרה להמשיך ולהצטבר.

לאחר קריאת מאמר זה תדעו באיזה חומר איטום לגג עליכם לעשות שימוש במצבי חירום, גם תוך כדי גשם שוטף, על מנת לעצור כמעט בן רגע את חדירת הרטיבות לבית.

איטום מיידי של גג – רק עם “פילקוט”

פילקוט הוא חומר אטימה רב עוצמה המספק פתרון מיידי לדליפות מהגג ופותר בו במקום כל בעיית נזילות, גם בשטח רטוב וגם תחת גשם. חומר מובחר זה – המיוצר על ידי חברת מאטיס הוותיקה, שמאחוריה למעלה מ-150 שנות ניסיון בתחום – סוגר ואוטם את הסדקים החיצוניים, מכיל פיברגלס ומתחבר היטב לאספלט, פח, צינורות, פלסטיק, אלומיניום ועוד.
אין הרבה חומרי איטום גגות שיפתרו בעיית דליפה באופן מיידי ויעיל כמו פילקוט. לכן, במקרים של דליפה חמורה המחייבת פיתרון מהיר במיוחד, אנו ממליצים לכם לעשות בו שימוש לשם כך.

איטום גג – עשה זאת בעצמך

כך תעשו שימוש ב”פילקוט” על מנת לבצע איטום חירום של הגג:

1. ודאו שהשטח נקי (ואם מדובר באבן או בעץ, גם יבש)

בשלב הראשון, ודאו שהשטח שבכוונתכם לאטום נקי. אם מדובר במשטח אבן או עץ, עליו להיות גם יבש לפני ציפויו באמצעות פילקוט. אל תשתמשו במוצר זה על משטח בטון חדש.

2. איטמו את הגג באמצעות "פילקוט"

כעת, מירחו בנדיבות בעזרת מברשת שכבה נדיבה ביותר של פילקוט על הגג שברצונכם לאטום. החומר יעצור את הדליפה כמעט בן רגע. לאחר מכן, אל תדרכו על השטח במשך מספר שבועות.
יש להקפיד לקרוא את ההוראות לפני השימוש במוצר.

הצלחתם – הבית יישאר חמים ויבש!

הודות לעבודה המצוינת שעשיתם, הדליפה החמורה נעצרה ותוכלו להסתגר בביתכם החמים, היבש והמוגן עד שהמבול שמשתולל בחוץ ייעצר. לאחר שהשלמתם בהצלחה את משימת איטום החירום של הגג, תוכלו לגשת בביטחון רב יותר לאתגרים דומים נוספים, כגון איטום קירות ושימוש בחומרי איטום לעוד תיקונים ושיפוצים בבית.

יעקבי - כל מוצר בול

המאמר הזה עזר לכם ללמוד כיצד לבצע איטום חירום בגג? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. לשאלות נוספות נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בצ׳ט אונליין.

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען