איך להבטיח שלא נקבל הפתעות אחרי כביסה צבעונית?

למי מאתנו זה לא קרה? עשינו כביסה צבעונית בנפרד מכביסה לבנה, ובכל זאת קיבלנו הפתעות: הצבע ירד מהבגדים וגרם להם להיראות דהויים, הצבע עבר לבגדים אחרים והוסיף להם צבעים בלתי רצויים ובקיצור, כביסה שבמידה רבה נהרסה!

במספר צעדים פשוטים תוכלו להגן על בגדיכם הצבעוניים מפני תופעות מטרידות כאלו – ולהציל את הכביסה.

חברת אידאל הצרפתית, שמתמחה בצבע לבגדים, פיתחה את אידאל פרוטקט – דפי בד עבים ומיוחדים הסופחים ביעילות רבה את כל שאריות הצבע שמסתובבות בתוך תוף הכביסה ומונעים העברת צבע בין הבגדים במהלך הכביסה. לביטחון מלא בכביסה צבעונית – חובה להוסיף בכל פעם דף אחד של אידאל פרוטקט. תופתעו לגלות שהכנסתם לכביסה דף לבן, ובסופה הוא כבר צבוע לחלוטין, מה ממחיש את היעילות שבה הוא פועל ואת הנזק שחסכחתם.

טיפ: הקפידו להשתמש במוצר לא רק כשאתם מכבסים בגדים חדשים שחשוב לכם לשמור על איכותם, אלא גם כשאתם מכבסים בגדים ישנים, שממשיכים תמיד לאבד מהצבע שלהם ומעבירים אותו לבגדים אחרים. כך תוכלו למנוע זאת – ובקלות.

כיצד להשתמש במוצר?

השימוש באידאל פרוטקט פשוט ביותר, וכולל את השלבים הבאים:

1. הניחו "דף בד" בתחתית תוף הכביסה

פיתחו את אריזת המוצר, הכוללת עשרה דפי כביסה, והניחו אחד מהם בתחתית תוף הכביסה. חיזרו על הפעולה לפני כל כביסה צבעונית שאתם מבצעים.

2. בצעו את הכביסה כרגיל

הכניסו למכונה את הבגדים שברצונכם לכבס, כוונו אותה כמו תמיד לתכנית הכביסה הרצויה לכם והפעילו אותה. כבסו כל בגד בהתאם להוראות היצרן.

3. בתום הכביסה - הוציאו את ה"דף בד" מהמכונה

עם גמר הכביסה, הוציאו את ה״דף בד״ מהמכונה ובדקו את התוצאות. על הדף תוכלו לראות את שאריות הצבע שנלכדו בו. כל “דף בד” מיועד לשימוש חד פעמי. לכן השליכו את לפח את”דף הבד” לאחר הכביסה.

4. חיזרו על הפעולה לכביסה בטוחה

מומלץ לעשות שימוש באידאל פרוטקט בכל כביסה צבעונית.

המאמר הזה לימד אתכם איך להבטיח שלא תקבלו הפתעות אחרי כביסה צבעונית? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ-64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

״עשה זאת בעצמך״, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען