איך להסיר אבנית בקלות מקומקום, מגהץ או מיחם?

המים בישראל מתוקים, מרווים ורעננים, אבל יש בהם חיסרון אחד בולט – הם מכילים אבנית, והרבה. לפניכם מדריך כיצד לנקות אבנית מקומקום.

במכשירים שאנו מפעילים על בסיס יומיומי, כמו קומקום חשמלי או מיחם, מצטברת האבנית בהדרגה על גוף החימום, פוגעת ביעילותו, מעלה את צריכת החשמל של המכשיר ומותירה במים טעם לוואי רע. גם מגהץ אדים סובל מאותן בעיות, והאבנית המצטברת בו עלולה אף לצאת החוצה בדמות אבקה במהלך הגיהוץ ועלולה ללכלך את הבגדים.

החדשות הטובות הן שאין צורך להחליף את הקומקום, המיחם או המגהץ. במספר צעדים פשוטים תוכלו להסיר מהם את האבנית לגמרי בעצמכם – ובקלות.

אז איך לנקות קומקום?

לניקוי קל ובטוח של הקומקום החשמלי, המיחם, מגהץ האדים או כל מכשיר ביתי מאבנית, אנו ממליצים על דורגול – מסיר אבנית. תכשיר קל ובטוח לשימוש, ידידותי לסביבה, יעיל במיוחד ופועל במהירות ללא הרתחה, ללא ריח וללא אדים.

ניקוי קומקום מאבנית

כיצד תסירו אבנית מקומקום או ממיחם

כדי להסיר אבנית במהירות, ביעילות ובבטחה מכל קומקום או מיחם, שיפכו את החומר היישר מהבקבוק לתוך המכשיר עד כיסוי האבנית והניחו לו לפעול. אם התסיסה הסתיימה ועדיין נשארה אבנית, הוסיפו עוד חומר.
לניקוי דפנות המכשיר מאבנית, השתמשו בספוגית הטבולה בחומר.

ניקוי קומקום - הערות חשובות לתשומת לבכם

  • אין צורך לחמם או להרתיח את החומר – הוא פועל מיידית.
  • אין להשאיר את החומר במכשיר יותר משעתיים.
  • יש לשטוף את המכשיר היטב, ביסודיות ובאריכות לאחר הטיפול.
איך לנקות אבנית גם ממגהץ? אפשרי

כיצד תסירו אבנית ממגהץ

על מנת להסיר בקלות, במהירות וביעילות אבנית ממגהץ אדים, בצעו את השלבים הבאים כשהמגהץ קר- אך רק לאחר שקראתם בעיון את הוראות השימוש של יצרן המגהץ: מלאו את המגהץ הקר בדורגול והניחו אותו מעל קערה, כאשר כפתור האדים פתוח. החומר יטפטף באיטיות דרך החורים ויתאסף בקערה.
לאחר שעה, מלאו את המגהץ במים ותנו להם לטפטף החוצה על מנת שהחומר יישטף.
לבסוף, יבשו את המגהץ באמצעות סמרטוט.
שימו לב: הקפידו להימנע מכל מגע עם המערכת החשמלית.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך להסיר אבנית מקומקום, מגהץ או מיחם? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען