איך להפוך כל רצפה למבריקה ונקייה?

הריצוף הוא מרכיב דומיננטי בביתנו חשוב לנו שהוא ייראה במיטבו, נקי ומבריק. כיצד לנקות את הרצפות – זאת כולנו יודעים, אולם איך להפוך רצפה למבריקה – לא ברור לכולם. בחברת יעקבי אנו מציעים לכם פתרונות מעולים עבור צרכים אלו עם חומרי ניקוי והברקה איכותיים ואפקטיביים, המתאימים לסוגים שונים של ריצוף לרבות שיש וגרניט פורצלן.

החזרת ברק לשיש - כך תעשו זאת נכון

הצורך בהברקת רצפות

לכולנו ברור הצורך בניקוי רצפות ששומר על רמה נאותה של היגיינה במרחב הביתי. יחד עם זאת, לצד ניקיון הריצוף חשוב לרבים מאתנו גם להעניק ברק לרצפות. הברקת הרצפות משפרת באופן מיידי את חזות הבית, מעניקה לו מראה עוד יותר נקי וגם מבליטה את יופיו של הריצוף. לכן רבים מבקשים לא רק לנקות את מרצפות ביתם אלא גם להבריקן, בייחוד אם מדובר בריצוף יוקרתי כמו שיש שהברקתו מדגישה את יופיו.

פתרון טבעי יעיל לניקיון כל סוגי הרצפות

בין מוצרי הניקיון שאנו משווקים תוכלו למצוא את ג‘ל דה לין המבוסס על נוסחה ייחודית וירוקה של פשתן טבעי, ללא חומרים כימיים, שגם מפיץ ריח טבעי נעים של פשתן. הג’ל מתאים לכל סוג של ריצוף, לרבות גרניט פורצלן, שיש, חרסינה, אריחי קרמיקה, פרקטים טבעיים וסינטטיים, טרקוטה, לינוליאום ועוד. הוא מעניק לרצפות ניקוין יסודי עם שכבת הגנה ועם גימור שופע ברק. בנוסף, מדובר בתכשיר מאוד מרוכז עם פקק אחד עבור חצי דלי של מים המתייבש במהירות. יש לציין כי החומר מגיב טוב יותר למים פושרים או חמימים.

ניקוי והזנת הפרקט

אם אתם מעוניינים להזין את הפרקט שלכם במראה חיוני ורענן וגם לנקות אותו, כדי שתשתמשו ביעקבי נוזל מיוחד לניקוי הפרקט. מנקה ביסודיות לכלוכים של סימני דריכה, מזין את הפרקט ברעננות למראה נקי ועשיר ומשאיר ניחוח רענן.

ניקוי והברקת ריצוף שיש

אם אתם מעוניינים בהחזרת ברק לשיש כדאי שתכירו את המוצר נוזל רצפות מיוחד לשיש מבריק. מדובר בחומר ניקוי והברקה ייעודי לריצוף שיש, שבכל שטיפה מוסיף לרצפה ברק. כמו כן זהו חומר ניקוי והברקה שמתייבש במהירות, לא מותיר סימנים, ללא וקס ולכן גם אינו מחליק.

חומר להברקת וניקוי רצפות של חברתנו מוצע בנקודות מכירה מובחרות בכל רחבי הארץ. בנוסף, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי על איך להפוך רצפה למבריקה, צרו איתנו קשר בטלפון *8721 או במייל.

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען