איך למנוע ולפתוח סתימות?

לכולנו זה קרה. כמעט בלי ששמנו לב, המים מתנקזים בכיור, והזמן שלוקח להם לרדת למטה הלך והתארך. בשלב מסוים לא היה עוד מנוס – נאלצנו להכיר בעובדה שלפנינו עומדת סתימה של ממש, ולפתוח אותה באמצעות פומפה או במקרה החמור יותר, בעזרת אינסטלטור.
אבל זה לא חייב להיות ככה.

סתימות בכיור האמבטיה נוצרות על פי רוב עקב הצטברות של חול ושיער בסיפון. בכיור המטבח, לעומת זאת, האחראים לסתימה הם בדרך כלל שאריות מזון ושומנים. החדשות הטובות הן שבאמצעות פעולת תחזוקה שוטפת פשוטה במיוחד תוכלו למנוע מסתימות להיווצר – ובמקרה שהסתימה כבר נוצרה, לפתוח אותה בקלות על מנת שלא תתפתח לבעיה סבוכה יותר שתדרוש מכם ללכלך את הידיים או לפנות לשירותיו של איש מקצוע.

על מנת למנוע מסתימות להיווצר, מומלץ לעשות שימוש ב-Drain Out – פותח סתימות בצנרת ניקוז בעל עוצמה כפולה, המהווה את המוצר האמריקאי הטוב מסוגו, מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ומתאפיין בפעולה קלה ומהירה. העובדה ששימוש בתכשיר מעולה זה חסכה לאלפי אנשים את הצורך לפנות לשרברב היא גם הסיבה לכך שזכה לכינוי “האינסטלטור הביתי”.

כיצד תמנעו מהסתימה הבאה להיווצר

במקום לחכות עד שתיווצר סתימה, ברגע שאתם מרגישים האטה בקצב ניקוז המים השתמשו ב- Drain Out על מנת לסכל את הבעיה מבעוד מועד.
אל תשכחו שבכיור מצטברות ללא הרף שאריות מזון שמזמינות את הסתימה הבאה. כדאי להשתמש בתכשיר אחת לשבועיים, במיוחד בצנרות ישנות, על מנת לשמור על הצנרת פתוחה.

ומה אם בכל זאת נוצרה סתימה?

אם הסתימה בכיור כבר נוצרה, שיפכו Drain Out לפתח הניקוז. מדובר בחומר ״חכם״, המוצא את דרכו בתוך המים העומדים לתוך פתח הכיור, מחלחל אל הצנרת ומגיע היישר לסתימה – ופותח אותה ביעילות ובמהירות.

יש להקפיד לקרוא את הוראות הבטיחות לפני השימוש במוצר

הודות לעבודת התחזוקה השוטפת שלכם, כעת תוכלו ליהנות מזרימה קולחת ומשוחררת של מים בכיור – לאורך זמן.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך למנוע את הסתימה הבאה בכיור המטבח? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען