איך לנקות פרקט?

לנקות פרקט יכול להיות אתגר. לא כל חומר מתאים לכל סוג פרקט והוראות היצרן לעיטים מחמירות. אז מה עושים? האם צריך מספר חומרי ניקוי לרצפות שלנו או שיש צורך בפתרון אחר?

הסוד לניקוי פרקט מושלם וחסכוני נמצא כאן.

בעיקר כשמדובר בפרקט, אבל לא רק, עליכם להבין בדיוק מהם סוגי הלכלוך מהם סובל הריצוף שלכם בכדי שתוכלו להבין גם עד כמה חשובה הבחירה בחומר הניקוי הנכון. בפרקט הופכת הבחירה הזאת לחשובה עוד יותר, כשאתגר הניקיון מלווה גם באתגר של שימור הפרקט ומניעת מצב של רטיבות יתר או שימוש בחומרים שיפגמו במרקם החלק של הפרקט. הכלל הנכון עבור ניקוי פרקט למינציה כמו גם ניקוי פרקט עץ טבעי הוא, שאנחנו רוצים למצוא חומר ניקוי שמכיל בתוכו את התכונות הנדרשות להשגת מקסימום ניקיון במינימום רטיבות וללא חומרים חריפים שבהם נעשה כיום שימוש כמעט בכל חומרי הניקוי לרצפה.

שמן הפשתן – ניקיון מהטבע

בניסיון למצוא את הפתרון הטוב ביותר לניקוי פרקט (שימו לב שכאשר עסקינן בפרקט, נכון יותר להתייחס לפעולה כאל פעולת ניקוי מאשר שטיפה) הצליחה חברת Gel-de-Lin לייצר חומר ניקוי מבוסס 100% שמן פשתן, שמציע מקסימום ניקיון במינימום רטיבות. שמן הפשתן ידוע כחומר ניקוי מצוין כבר עשרות שנים. שמנים מהטבע יודעים לספק לנו תועלות רבות בחיינו, בין שמדובר בשמן קנאביס או שמן זית ובין שמדובר בשמן פשתן. חומר הניקוי של ג’ל-דה-לין הוא למעשה ג’ל לשטיפת רצפות על בסיס שמן פשתן, מגיע בריכוז סבון גבוה מאוד ומעניק ברק, ניקיון יסודי וריח חזק ומענג של פשתן. עם ג’ל הפשתן הזה תוכלו לנקות את כל מרצפות הבית, לרבות אריחי שיש, גרניט פורצלן, חרסינה, לינולאום, טרקוטה וכמובן פרקט על סוגיו. פקק אחד של החומר בתוך חצי דלי מים (מומלץ מעט חמים) ויש לכם את התערובת האולטימטיבית למטרת ניקוי פרק למינציה או ניקוי פרקט עץ טבעי.

באתר האינטרנט של יעקבי תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות ניקיון לכל משטחי הבית, ממשטחי השיש והקרמיקה, דרך משטחי האבן, הפלסטיק והזכוכית ועד כמובן משטחי העץ על סוגיו השונים. כמו כן, אם אינכם בטוחים בדיוק איך לנקות את הפרקט שלכם מבלי לגרום לו לנזק ומבלי להסתכן בדפורמציה עקב רטיבות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים של יעקבי בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען