איך לצבוע פלסטיק?

הגיע הזמן לחדש את משטח הפלסטיק שיש לכם בבית, בחצר או בגינה. במספר צעדים פשוטים תוכלו לצבוע בעצמכם על פלסטיק ולהעניק למשטח שאתם מעוניינים לשדרג מראה רענן, יפהפה ומלוטש מתמיד. כל מה שאתם צריכים הוא ספריי צבע לפלסטיק (או צבע לפלסטיק מסוג אחר).
אז כיצד תצבעו את משטח הפלסטיק שלכם באופן בטוח, יעיל ומקצועי? פשוט מלאו במדויק אחר ההנחיות.

האם המשטח רך וגמיש - או קשיח?

לפני שתתחילו במלאכה, עליכם לשאול את עצמכם האם משטח הפלסטיק שברצונכם לצבוע הוא רך וגמיש, או לחלופין קשיח. פלסטיק רך או גמיש אינו ניתן לצביעה. פלסטיק קשיח, לעומת זאת, תוכלו לצבוע כך שייראה כמו חדש.

כיסא לדוגמא הוא משטח פלסטיק קשיח, בקבוק מים למשל נחשב לפלסטיק רך.

נקו את המשטח היטב

משטח הפלסטיק שלכם קשיח? מצוין. לפני שנתחיל בצביעה עצמה, עליכם לנקותו היטב (באמצעות מים וסבון) משומנים, לכלוך ואבק על מנת לוודא שהצבע יתחבר לחומר באופן יעיל ומיטבי לאחר מכן. אל תשכחו לוודא לבסוף שאין על המשטח שאריות סבון, ושהמים התייבשו היטב. רק אז תוכלו לעבור לשלב הבא והחשוב ביותר – צביעת הפלסטיק.

צביעת הפלסטיק

צבעו את הפלסטיק בשני שלבים

רססו את המשטח באמצעות ספריי יסוד לפלסטיק, המבטיח התחברות מושלמת של הצבע למשטח, ולאחר מכן תצבעו אותו בכל ספריי צבע לפלסטיק שתבחרו.
מעדיפים לצבוע את המשטח במברשת, רולר או התזה? קודם כול השתמשו בצבע יסוד “סופר יסוד” המבטיח התחברות מעולה של הצבע עצמו למשטח, ולאחר מכן צבעו אותו בצבע לפלסטיק לבחירתם – הידרו אמאייל, המרייט או כל צבע אחר – בהתאם לגימור שאתם מעוניינים לקבל.
יש להקפיד לקרוא את ההוראות הנלוות לכל מוצר לפני השימוש בו.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך לצבוע פלסטיק? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ-64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען