איך לשמור על מכונת הקפה נקייה מאבנית?

מכונת הקפה שלכם מוציאה קפה עם טעם מוזר ומר במיוחד? האספרסו כבר בקושי זורם לתוך הכוס? אם השבתם בחיוב, יש לנו חדשות בשבילכם – האבנית חוגגת! לפניכם מדריך ניקוי מכונת אספרסו.

עם הזמן, חימום המים במערכת הצינורות הפנימית של מכונת הקפה מותירה משקעים של אבנית, שפוגמים ביעילות המכונה, סותמים את הצנרת הפנימית ומותירים טעם רע העובר לקפה שאנו שותים.

במספר צעדים פשוטים תוכלו להיפטר מהאבנית שהצטברה במכונת הקפה בין אם המכונה היא ביתית או בבית העסק (מתאים לכל סוגי מכונות הקפה) – ולהחזיר אותה לתפקוד איכותי – ממש כמו חדשה! כל שעליכם לעשות הוא למלא בקפדנות אחר ההנחיות המפורטות בנושא ניקוי אבנית במכונת קפה מטעם המומחים שלנו ואת הקפה הבא אתם כבר לא תזרקו.

איך ליהנות מקפה איכותי? הקפידו לנקות את המכונה

איך לנקות מכונת קפה? כיצד להסיר את האבנית?

על מנת לשמור על מכונת הקפה נקייה מאבנית ולהחזיר לקפה את הטעם המוכר והטוב, נמליץ על זוג המוצרים המיטבי שיבטיח לכם בוקר מושלם: דורגול אספרסו ודורגול למקציף החלב.

דורגול אספרסו הוא תכשיר מיוחד לניקוי מכונת אספרסו ותחזוקה נכונה של מכונת הקפה. דורגול, הבטוח לשימוש וידידותי לסביבה, מנקה את המכונה מאבנית במהירות ובקלות. שני המוצרים, בעלי תו התקן השוויצרי, יבטיחו למכונת הקפה והמקציף שלכם את הטיפול היסודי ביותר, ויחזירו לכם את הרגעים הקסומים הנלווים לכל לגימה.

איך להסיר אבנית ממכונת הקפה באמצעות דורגול?

השימוש בדורגול אספרסו קל ופשוט במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא לפעול בצורה הבאה:

1. לשפוך מנה אחת (125 מ”ל) של התכשיר לתוך מכל המים של המכונה

2. להוסיף למכל כמות זהה של מים (125 מ”ל) ולהניח לתמיסה לזרום החוצה דרך ברז המים החמים (או אם אין כזה, דרך ברז הקפה) של המכונה. (אל תשכחו להציב מתחת לברז מיכל גדול שיאגור את התמיסה היוצאת מהמכונה, וימנע התזה שלה החוצה. זהירות – התמיסה עלולה להיות חמה!).

3. לאחר פעולת הניקוי, שטפו את מכל המים במי ברז.

4. הפעילו את המכונה והזרימו דרכה 1-2 מיכלים של מי ברז רגילים (יש לקרוא את הוראות השימוש שעל המוצר).

שימוש בתכשיר אחת לתקופה יבטיח את הטעם האהוב של הקפה וישמור על תפקוד המכונה.

ניקוי מכונת אספרסו. פעולה הכרחית

החלב עומד, הטעם נפגע

לאחר שימוש במקציף החלב אנו נוטים לשטוף את המיכל במים. בפעולה זו אנו מרוקנים את עיקר החלב אך לא נפתרים מהשכבות המוקרמות של החלב שהתקשה. שכבות אלו עלולות לייצר חיידקים מסוכנים במקומות נסתרים.

בפעולה פשוטה בעזרת דורגול לחיטוי מקציף החלב נקבל מקציף נקי ומוכן לשימוש הבא. דורגול פועל ביעילות לניקוי שאריות החלב, הפרוטאין, הסוכר והשומנים.

יש לשפוך 2 מכסים מהחומר למכונת ההקצפה ולמלא את השאר במים. להשאיר כ-15 דקות ולשטוף היטב במים. אין צורך בשפשוף.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך לשמור על מכונת הקפה נקייה מאבנית? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ- 64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

 

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען