איך מטפלים בקירות מתקלפים?

סדקים בקיר, רטיבות או לחות מהסוג המאפיין את האקלים הישראלי עלולים לגרום לקירות ביתכם להתחיל להתקלף. אם תהליך זה לא ייפסק, הקיר ייראה ישן, מוזנח ומתפורר, עשוי להעלות עובש ובאופן כללי, חוויית המגורים בבית עלולה להפוך להרבה פחות נעימה. החדשות הטובות הן שתוכלו לבלום את ההתקלפות ולמנוע ממנה לחזור בעתיד במספר צעדים פשוטים.

1. קלפו את הקיר באמצעות שפכטל

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקלף את השכבה המתפוררת של הקיר. רק לאחר שתסירו אותה תוכלו להתחיל לטפל בבעיה עצמה ולדאוג לכך שהקיר ייראה כמו חדש.

2. נקו אותו היטב

נפטרתם מהשכבה המתקלפת? מצוין. כעת עליכם לנקות את הקיר באופן יסודי, על מנת להסיר לכלוכים מסוגים שונים שהצטברו עליו.

3. מירחו עליו "בונדרול"

לאחר שניקיתם את הקיר היטב, מירחו עליו סופר בונדול (בונדרול) – יסוד שקוף לקיר הנספג לתוכו, מחזק אותו, עוצר את הפרשת האבק ומונע התקלפויות. כך תיצרו תשתית דביקה שתוכלו להמשיך ולמלא בחומרים נוספים.

4. מלאו אותו ב-One Time או פרופילה חיצוני

כעת מלאו את הקיר עם One Time, שפכטל מוכן לשימוש הממלא סדק בכל עומק שהוא במריחה אחת בלבד, או במקרה שבו הקיר כבר סבל מרטיבות בעבר, עם פרופילה חיצוני – שפכטל גרמני מקצועי חזק במיוחד שאינו נשחק ואינו נסדק, הדוחה מים ורטיבות.

5. מירחו עליו "בונדרול" פעם נוספת

מילאתם את הקיר? מעולה. כמעט סיימנו. כעת מירחו עליו שכבה נוספת של סופר בונדול על מנת להפוך אותו לחזק, עמיד בפני סדקים וחסין ללחות ולרטיבות.

ומה אם הבעיה חוזרת כל חורף מחדש?

מילאתם את כל ההנחיות- ובכל זאת, הצבע שעל הקיר מתנפח או מתפורר או שעובש מתפתח בקרבתו? במקרה זה עליכם לזהות את מקור כניסת הרטיבות, הגורמת לכך, מבחוץ ולאטום אותו, ובמקביל לצבוע את הקיר עם דורבוסים, צבע מיוחד המונע מעבר לחות אל שכבת הצבע. לבסוף, צבעו את הקיר באמצעות פרטקס – צבע עמיד במיוחד לקירות, בעל כיסוי מרבי וללא ריח לוואי. כעת תוכלו לישון בשקט, בידיעה שקירות ביתכם בטוחים מתמיד.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך מטפלים בקירות מתקלפים? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ-64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען