איך לנקות האסלה ולשמור על היגיינה?

האסלה וחדר השירותים הם חממת גידול פורייה לחיידקים, במיוחד במרחק של עד מטר וחצי מהאסלה. כדי לשמור על בריאותכם ובריאות בני משפחתכם – חשוב לנקות היטב את האסלה וחדר השירותים ולשמור עליהם כמה שיותר היגייניים. החדשות הטובות הן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם – ובקלות! כל שעליכם לעשות הוא למלא אחר ההנחיות שלנו.

נקו את קערת האסלה מדי יום

מומלץ לנקות את קערת האסלה באופן יומיומי עם הפי הג’ל הכחול, המשלב ניקיון, הקצפה ובושם עוצמתי. לקבלת אסלה נקייה וריחנית, קרצפו את קערת האסלה במברשת האסלה מפנים הדפנות כלפי מטה, שטפו והורידו את המים.

לאלו מאתנו שמעדיפים ניקוי אינטנסיבי יותר, מומלץ לנקות את קערת האסלה עם הפי – ג’ל לאסלה עם כלור, המנקה לכלוך קשה בקלות, ומחטא את קערת האסלה היטב ובאופן יסודי, מבלי לפגוע בגלזורה שלה.

שימרו על ניקיון קערת האסלה באופן קבוע

לשמירת ההיגיינה והניקיון של קערת האסלה באופן תמידי, מומלץ להשתמש בסבוני אסלה באופן קבוע. סבוני האסלה מעניקים חומר חיטוי וניקון שוטף המתבצע בכל הורדת מים. לשם כך, עשו שימוש במוצרים חדשניים שניתן לתלות על דפנות קערת האסלה, כמו הפי – סבון אסלה 5 טיפות מבושם עם אקונומיקה המושלם להלבנה, ניקיון והקצפה ומעניק לאסלה גוון כחול צלול. לשמירת ההיגיינה בקערת האסלה ולשמירת איכות הסביבה, מומלץ להשתמש בהפי סבון אסלה 5 טיפות טבעי לחלוטין בתוספת בושם, המכיל חומר פעיל וידידותי לניקוי ומניעת אבנית.

השלימו את הניקיון - לתוצאות מיטביות

להשלמת ניקוי קערת האסלה ולקבלת ניקיון ללא רבב, עשו שימוש בטבליות לניקוי תתית האסלה – מוצר ייחודי המנקה בעצמו וללא מאמץ את קרקעית האסלה! פשוט השליכו טבלית לתוך האסלה אחת לשבוע. הטבלית תתפרק במים, תגיע לכל המקומות הנסתרים שאליהם איננו מצליחים להגיע עם המברשת. איך לנקות את האסלה מהאבנית? גם במקרה הזה הטבליות מנקות את האסלה מאבנית, את הלכלוך שהצטבר ותשמיד חיידקים בקלות, במהירות וביעילות. מוצר חדשני זה הוא הפתרון היחיד לנטרול ריחות שתן בבית השימוש, אשר כל החומרים האחרים, טובים ככל שיהיו, לא מצליחים להפיג בניקיון יומיומי.
לניקוי אסלה מלוכלכת ובסיום פעולות הניקיון הפנימית, יותר ממומלץ לחטא את קערת האסלה, מושב האסלה וידית הורדת המים בעזרת מרסס דזיטול לחיטוי כללי או לחילופין בדזיטול מגבונים לחיטוי כללי. דזיטול מחטא ומנקה את האסלה המלוכלכת ומשאיר ניחוח נקי וסטרילי במיוחד!

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך לנקות את האסלה ולשמור על היגיינה? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות שלנו בתחום ניקיון הבית. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען