בחירה נכונה של צבע לחדר תינוקות וילדים

רוצים לצבוע מחדש את חדר הילד? מעוניינים לדעת איך לצבוע חדר של ילדים באופן שהוא גם אסטטי וגם בריא? כדאי שתכירו את הצבעים  האיכותיים, הבריאים והבטוחים לשימוש. צבעים נושאי תו תקן, אותם תוכלו לקנות בנקודות מכירה הקרובות למקום מגוריכם.

מדוע יש חשיבות לבחירת הצבע בחדר ילדים?

מי שצבע חדר בוודאי מכיר את הריח החריף שנותר לאחר הצביעה, שבגינו אנו פותחים חלון למספר ימים. יחד עם זאת, יתכן שאינכם מודעים לעובדה שצבע קיר רגיל ממשיך לפלוט אדי צבע אפילו אחרי חמש שנים. לא אחת אדים אלו הנפלטים מהקירות אינם בריאים לנשימה, לא לנו ובייחוד לא לילדינו!

את רמת הרעילות של אדי הצבע בקירות בוחנים לפי מדד המכונה V.O.C, המודד רמת תרכובות הכימיקלים בחלל סגור, שיכול להיות גבוה אף פי עשר מזה הקיים במרחב פתוח! רמות גבוהות אלו של V.O.C נחשבות כמזיקות לבריאות והן יכולות לגרום לתגובות שונות, בייחוד בקרב ילדים. כך למשל, הן יכולות לפגוע במערכת החיסונית של תינוקות וילדים, לגרום לתגובות אלרגיות, וכן להוביל לתחושות של עייפות, לכאבי ראש, בחילות ואף לפגיעה בכבד, מערכת העצבים ועוד. לכן יש חשיבות רבה לבחירת צבע לחדר ילדים איכותי ובריא כפי שיש לנו להציע.

צבע לא רעיל לחדר תינוק

צבע מומלץ לחדר ילדים

בכדי להבטיח את שלום ילדיכם אנו מציעים לכם צבע לחדרי ילדים ותינוקות של פֶרְטֶקְס המבוקש באירופה, ומוכר כמוצר איכותי ובטוח לשימוש בגין שורה ארוכה של איכויות:

מדד VOC נמוך!

פרטקס הינו צבע ללא ריח לוואי ובעל מדד VOC נמוך במיוחד- דירוג A !

כושר כיסוי

פרטקס בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד. לכן נדרשות 2 שכבות לקבלת כיסוי מושלם.

גוונים

פרטקס, המומלץ לחדר תינוקות וילדים, ניתן לגיוון בקשת גדולה של צבעים וגוונים.

צבעים מומלצים נוספים

מלבד צבע קירות לחדרי ילדים של פרטקס, אנו מציעים ללקוחותינו עוד מגוון סוגי צבעים בריאים לחדרי ילדים ולבית. כך למשל, תוכלו לבחור בצבע קירות הרמוני וואיט, אנטי אלרגני  וידידותי לסביבה המבוסס על SILICAT. הצבע שמאושר לשימוש על ידי מכון האלרגיות האירופאי ואינו מכיל חומרים שגורמים לאלרגיה לרבות מרככים ומדללים, ונטול ריחות לוואי. כמו כן אנו מציעים צבעי איכות בריאים ובטוחים לצביעת פריטים נוספים בחדרי ילדים ותינוקות, כדוגמת סדרת הידרו אמאייל לצביעת עץ ומתכת, עם צבע על בסיס מים שניתן לצבוע עימו ללא חשש גם את מיטת הילד.

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען