איך צובעים רהיטי עץ וצעצועי עץ לילדים?

כשילדה או ילד נולדים במשפחה, זו הברכה הגדולה ביותר שיש. הלב מתרחב, ואתם רוצים לעשות הכול כדי להבטיח שהקטנים יגיעו לעולם אוהב, חמים, בטוח, מסביר פנים והכי מוגן שיכול להיות. זו הסיבה לכך שבבואנו להכין לתינוק/ת או לילדכם את חדרם, חשוב לנו לוודא שהמרחב שאנו יוצרים עבורם יהיה מותאם לילדים וישמור על בריאותם באופן האחראי והמקיף ביותר. לצד זאת, חלל שיקבל את פניהם באור, בשמחת חיים ובשפע צבעים חדשים וקסומים שיוכלו להתבונן בהם בהשתאות, בפליאה ובסקרנות.

זו הסיבה לכך שצביעת חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ נראית לנו פעמים רבות כמו אתגר שקשה לעמוד בו בעצמנו. צבעים רגילים ממשיכים לפלוט גם חודשים לאחר הצביעה אדים שעשויים להיות מסוכנים לבריאות. כאשר מדובר ברהיטי ילדים או בצעצועי עץ, טבעי שנרצה לבחור בצבע לעץ לא רעיל, עם התקן המתאים. גם את קירות החדר של ילדינו נרצה כמובן לצבוע בצבע השומר על בריאותם ומונע היווצרות של אלרגיות מסוגים שונים.

צביעת עץ ולכה נכונה ובחירת צבע לחדר ילדים העומד בסטנדרטים הקפדניים ביותר של בטיחות, בריאות ואיכות, יאפשרו לכם ליצור עבור הרך הנולד את החדר המושלם, הרהיטים הידידותיים ביותר וצעצועי העץ הבטיחותיים ביותר – והכול בשיטת “עשה זאת בעצמך”.

כיצד תעשו זאת? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

צביעת הקירות בחדר הילדים

בחירת הצבעים שבהם תשתמשו בחדר הילדים היא משימה חשובה במיוחד מאחר וצבע רגיל ממשיך לפלוט אדים לא בריאים למשך שנים. בדיוק משום כך את קירות חדר הילדים אנו ממליצים לצבוע בצבע אנטי-אלרגני הרמוני מדובר בצבע מיוחד ללא מדללים, מרככים או כל חומר אחר העשוי חלילה לגרום לילדיכם לאלרגיה, ידידותי במיוחד לסביבה, נוגד חיידקים ומונע גידול עובש, נטול ריח לוואי, עומד בתקני בריאות בינלאומיים מחמירים (ECARF – מאושר על ידי המכון האירופי לחקר האלרגיות) וניתן לגיוון במכונות הגיוון.

כיצד תצבעו את הריהוט וצעצועי העץ בחדר הילדים

ישנן 2 אפשרויות לצביעת דברי עץ בסביבת ילדים, צביעה בגימור אטום או צביעה בלכה שקופה

צביעה בצבע אטום

לצביעת ריהוט עץ בחדר הילדים או צעצועי עץ לקטנטנים, אנו ממליצים להשתמש באחד מהמוצרים הבאים:

צבע הידרו אמאייל – צבע לעץ ולמתכת על בסיס מים שאינו רעיל, מתייבש במהירות, אינו מצהיב, נטול ריח לוואי ומיועד בין היתר למשקופים, דלתות, מיטות וצעצועי ילדים.

הידרו אמאייל ספריי – ספריי צבע לעץ על בסיס מים שאינו רעיל, בטוח לשימוש, נטול ריח, מתאים לכל סוגי המשטחים ויוצר מעט מאוד אבק בזמן העבודה.

שני המוצרים עומדים בתקן הבינלאומי EN 71-3 לצביעת צעצועי ילדים ובתקן  blue engel לאיכות הסביבה.

צביעה בלכה שקופה

לצביעה בלכה  שקופה על הרהיטים וצעצועי העץ בחדר הילדים, אנו ממליצים להשתמש בהידרו קליר, לכה שקופה על בסיס מים העומדת גם היא בתקן הבינלאומי EN 71-3, אינה מצהיבה, בעלת עמידות גבוהה לשריטות ולשטיפות חוזרות ומעולה לרהיטי וצעצועי עץ. ניתן להשיג את הלכה בגימור מבריק או מט משי.

יש להקפיד ולקרוא את ההוראות לפני השימוש בכל אחד מהמוצרים.

כעת ילדיכם ואתם תוכלו ליהנות מחדר קסום, בטוח, מלא רהיטים וצעצועים המתאימים לתינוקות ובטוחים לשימוש. הכול הודות לעבודה המקצועית שעשיתם.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד במה לצבוע חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ-64 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו לכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען