במה לצבוע חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ? | יעקבי - כל מוצר בול!

במה לצבוע חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ?

כשילדה או ילד נולדים במשפחה, זו הברכה הגדולה ביותר שיש. הלב מתרחב, ואתם רוצים לעשות הכול כדי להבטיח שהקטנים יגיעו לעולם אוהב, חמים, בטוח, מסביר פנים והכי מוגן שיכול להיות. זו הסיבה לכך שבבואנו להכין לתינוק/ת או לילדכם את חדרם, חשוב לנו לוודא שהמרחב שאנו יוצרים עבורם יהיה מותאם לילדים, ישמור על בריאותם באופן האחראי והמקיף ביותר ולצד זאת, יקבל את פניהם באור, בשמחת חיים ובשפע צבעים חדשים וקסומים שיוכלו להתבונן בהם בהשתאות, בפליאה ובסקרנות.

זו הסיבה לכך שצביעת חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ נראית לנו פעמים רבות כמו אתגר שקשה לעמוד בו בעצמנו. צבעים רגילים ממשיכים לפלוט גם חודשים לאחר הצביעה אדים שעשויים להיות מסוכנים לבריאות. כאשר מדובר ברהיטי ילדים או בצעצועי עץ, טבעי שנרצה לבחור בצבע לעץ לא רעיל, עם התקן המתאים. גם את קירות החדר של ילדינו נרצה כמובן לצבוע בצבע השומר על בריאותם ומונע היווצרות אלרגיות מסוגים שונים.

אולם למרות החשש, אין צורך לפנות לאיש מקצוע על מנת ליצור עבור ילדיכם את התנאים הטובים, הבריאים והמוגנים ביותר. צביעת עץ ולכה נכונה ובחירת צבע לחדר ילדים העומד בסטנדרטים הקפדניים ביותר של בטיחות, בריאות ואיכות יאפשרו לכם ליצור עבור הרך הנולד את החדר המושלם, הרהיטים הידידותיים ביותר לילדים וצעצועי העץ הבטיחותיים ביותר – והכול בשיטת “עשה זאת בעצמך”.

כיצד תעשו זאת? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

צביעת הקירות בחדר הילדים

צבעו את החדר בצבע ידידותי לילדים

באיזה צבע להשתמש – בחירת הצבעים שבהם תשתמשו בחדר הילדים היא משימה חשובה במיוחד. בריאות ילדיכם היא הדבר החשוב לכם ביותר. בדיוק משום כך את קירות חדר הילדים אנו ממליצים לצבוע בצבע אנטי-אלרגני הרמוני מדובר בצבע מיוחד ללא מדללים, מרככים או כל חומר אחר העשוי חלילה לגרום לילדיכם לאלרגיה, ידידותי במיוחד לסביבה, נוגד חיידקים ומונע גידול עובש, נטול ריח לוואי, עומד בתקני בריאות בינלאומיים מחמירים (ECARF – מאושר על ידי המכון האירופי לחקר האלרגיות) וניתן לגיוון במכונות הגיוון.

כיצד תצבעו את הריהוט וצעצועי העץ בחדר הילדים

צביעת רהיטים וצעצועי עץ בצבע אטום

מעוניינים לצבוע את הריהוט בחדר הילדים או את צעצועי העץ של הקטנים בצבע אטום? לשם כך אנו ממליצים להשתמש באחד מהמוצרים הבאים:

צבע הידרו אמאייל – צבע לעץ ולמתכת על בסיס מים שאינו רעיל, מתייבש במהירות, אינו מצהיב, נטול ריח לוואי ומיועד בין היתר למשקופים, דלתות, מיטות וצעצועי ילדים.

הידרו אמאייל ספריי – ספריי צבע לעץ על בסיס מים שאינו רעיל, בטוח לשימוש, נטול ריח, מתאים לכל סוגי המשטחים ויוצר מעט מאוד אבק בזמן העבודה.

שני המוצרים עומדים בתקן הבינלאומי EN 71-3 לצביעת צעצועי ילדים ובתקן  blue engel לאיכות הסביבה.

 

צביעת הלכה על רהיטים וצעצועי עץ

לצביעה הלכה על הרהיטים וצעצועי העץ בחדר הילדים, אנו ממליצים להשתמש בהידרו קליר, לכה שקופה על בסיס מים העומדת גם היא בתקן הבינלאומי EN 71-3, אינה מצהיבה, בעלת עמידות גבוהה לשריטות ולשטיפות חוזרות ומעולה לרהיטי וצעצועי עץ. ניתן להשיג את הלכה בגימור מבריק או מט משי.

יש להקפיד ולקרוא את ההוראות לפני השימוש בכל אחד מהמוצרים.

כעת ילדיכם ואתם תוכלו ליהנות מחדר קסום, בטוח, מלא רהיטים וצעצועים המתאימים לתינוקות ובטוחים לשימוש. הכול הודות לעבודה המקצועית שעשיתם.

יעקבי - כל מוצר בול

המאמר הזה עזר לכם ללמוד במה לצבוע חדרי ילדים, רהיטי ילדים וצעצועי עץ? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. לשאלות נוספות נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בצ׳ט אונליין. 

close

איתור המוצרים שלנו בסביבתך

לפניך רשימה מלאה של חנויות בהן אפשר למצוא את המוצר/ים שחיפשת, בחר/י חנות ונשלח לך את פרטי ההתקשרות
calculator

הרשם כדי להיות מקצוען