דבק סיליקון

ממש כפי שאפשר לנחש, דבק סיליקון הוא חומר שמיועד להשיג שתי מטרות במוצר אחד: הדבקה ואיטום. שוב לדעתשלא כל סיליקון טטוב להדבקה ולכן שוב לבחור במוצר הנכון למטרה שלכם. אם אתם מעוניינים להדביק נייר לבריסטול, זה לא הדבק בשבילכם וגם אם אתם מנסים להדביק כיסא פלסטיק שבור, כדאי למצוא מוצר מתאים יותר. אבל כאשר המשימה שעומדת בפניכם היא בנייה ואיטום, הדבקה של אהריחים בחדר האמבטיה ובמטבח או כל ייעוד אחר, דבק סיליקון הוא הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשותכם, ובתוך שלל המוצרים המוצעים כיום בשוק, כדאי לוודא שאתם בוחרים באופציה הנכונה עבורכם.

תפקידו של דבק סיליקון והתאמתו למשימות שונות

חומר האיטום השכיח ביותר כיום בענף הבנייה והשיפוצים הוא סיליקון. לסיליקון יש את היכולת לחדור ולכסות את פני השטח של כל משטח עליו מורחים אותו, להיצמד לפני השטח בצורה מיטבית ולהתייבש תוך יצירת שכבת הגנה אטומה מפני חדירת מים. כשאנחנו בונים אריחי קרמיקה למטבח או לחדר המטבח, לתכונה הזאת יש חשיבות מכרעת אבל אנחנו צריכים גם חומר שיחזיק את האריחים במקומם ויעניק להם כוח הצמדה גבוה יותר לקיר וזה לזה. למטרה הזאת משתמשים במוצר דבק סיליקון המגיע בתוך תרמיל גלילי להזרקה באמצעות אקדח סיליקון.

מה חשוב לוודא בבחירת המוצר?

אחד המוצרים הטובים והנפוצים בשוק הוא Fix All 707 ומהמפרט הטכני שלו אפשר ללמוד בדיוק מה חשוב במוצרי דבק סיליקון. מוצר איכותי בהיבט זה יתאים לכל סוגי המשטחים למעט פלסטיק וטפלון שדורשים דבק מיוחד. התאמה ורסטילית זו מאפשרת לכם להשתמש בדבק למגוון רחב של משימות בנייה ושיפוץ, ופרוייקטים כגון: הדבקה של פנלי פרקט, הדבקה ואיטום כיורים, איטום והדבקת השיש, בשירותים, הדבקת קרמיקה, מתכת, דפנות של חלונות ועוד. את דבק הסיליקון ניתן לרכוש כשפורפרת או כתרמיל לאקדח סיליקון. הסיליקון מגיע עם פיה צרה המאפשרת להזריק את הסיליקון לסדקים צרים במהלך ההדבקה. עמידות בעובש ובעל אפקטיביות גבוהה גם בשימוש על משטחים לחים (אופייני בחדרים רטובים), זמן ייבוש מהיר, ללא ריח לוואי ועמידות גבוהה ברטיבות ובפגעי מזג האוויר.

יעקבי מביא אליכם מגוון עצום של מוצרים שיסייעו לכם, לשפץ, לצבוע, להדביק, לאטום ולנקות את הבית שלכם על בסיס שוטף, ותחת הידיעה שאתם משתמשים במוצרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען