הכינו את הדק לקראת הקיץ | יעקבי - כל מוצר בול!

הכינו את הדק לקראת הקיץ

הכינו את הדק שלכם לקראת הקיץ בכמה צעדים פשוטים

יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין דק בבית או בחצר. לדק מעץ יתרונות רבים: הוא מעניק גם למבנה עירוני תחושת חמימות וחיבור אל הטבע, חוסך תחזוקה והשקיה יקרה של דשא בגינה ומשווה למקום מגוריכם לוק קלאסי, אלגנטי ויוקרתי. אבל מה קורה כשהוא מתחיל להתייבש? עץ הוא חומר שמתייבש במהירות, ובמיוחד בימי הקיץ החמים האופייניים לארץ. השמש הקופחת עלולה לפגוע בהדרגה באיכות הדק המשובח שקניתם, להקהות את הברק שלו ולגרום לו להיראות שחוק, דהוי וסדוק. החדשות הטובות הן שתוכלו למנוע זאת בקלות ולשמור על הדק שלכם יפה, רענן וכמו חדש, אם תטפלו בו אחת לשנה בשמן איכותי ומיוחד המיועד לכך. כך תכינו את הדק שלכם לקראת הקיץ בשלושה צעדים פשוטים:

נקו אותו בעזרת "דק קלינר"

לפני חידוש הדק באמצעות מריחת שמן, או כל פעולה אחרת שברצונכם לעשות, חשוב לנקות אותו באופן קפדני בעזרת חומר הניקוי דק קלינר, המותאם במיוחד למשטחי עץ מסוג זה. הניקיון מיועד להוציא מהעץ את כל סוגי הלכלוך שהצטברו בו ולאפשר לו לספוג טוב יותר את חומר האיטום (שמן דק) שתמרחו עליו בהמשך.

המתינו עד שיתייבש

לאחר שניקיתם את הדק ביסודיות, המתינו 2-3 ימים עד שיתייבש, על מנת לאפשר לו לספוג את השמן טוב יותר בהמשך. אל תתפתו לקיצורי דרך: ככל שהעץ יהיה יבש יותר, כך כושר ספיגת השמן שלו יגדל והטיפול בו יהיה אפקטיבי יותר.

טפלו בו עם שמן דק

הדק התייבש היטב? מצוין. עכשיו הגענו לשלב האחרון והחשוב ביותר: הטיפול בשמן. חשוב לבחור בשמן מיצרן בעל שם בענף, כדי להבטיח שהדק שלכם יישאר במצב מעולה למשך שנים. החומר המומלץ ביותר לשם כך הוא שמן דק של TIMBERGUARD. מדובר בשמן נדיר באיכותו, תוצרת בלגיה, המיוצר כבר קרוב למאה שנה (מ-1927) ונחשב לאחד הטובים בעולם. השמן יחדש את הדק שלכם, יגן עליו מפני קרני השמש, רטיבות, ריקבון ועובש ויחזיר לו את המראה הטבעי. המוצר מכיל שמנים טבעיים בלבד ואינו רעיל. יש להקפיד לקרוא את ההוראות הנלוות לכל מוצר לפני השימוש בו.

יעקבי - כל מוצר בול

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך לטפל בדק? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. לשאלות נוספות נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בצ׳ט אונליין.

close

איתור המוצרים שלנו בסביבתך

לפניך רשימה מלאה של חנויות בהן אפשר למצוא את המוצר/ים שחיפשת, בחר/י חנות ונשלח לך את פרטי ההתקשרות
calculator

הרשם כדי להיות מקצוען