המדריך לחידוש שידת העץ ב-3 שלבים

שידת העץ נמצאת כמעט בכל בית בישראל ומה שרובנו לא יודעים זה ששידה ישנה לא זורקים, שידה מחדשים!

במדריך הבא של ״עשו זאת בעצמכם- המומחים של יעקבי איתכם״, נלמד כיצד ב-3 שלבים בלבד ובלי הרבה הוצאות, תהפכו את השידה הישנה שלכם לפריט אופנתי ושיקי במיוחד שמשדרג את חלל החדר (ניתן ליישם את ההוראות על כל פריטי העץ).

שלב 1- הכנת השידה לצביעה

בשלב הזה כל מה שאתם צריכים זה כמה עיתונים ישנים ונייר שיוף.

תחילה נפרוס את העיתונים ונניח עליהם את השידה. לאחר מכן נקח את נייר השיוף ונשייף עד לקבלת שכבה אחידה וחלקה. ננגב את שאריות האבק ונמתיך כ-15 דקות.

*במידה והעץ הוא עץ חדש יש למרוח שכבה של פגפרים.

שלב 2- הצביעה

הגענו לחלק המהנה ביותר, הצביעה! לחידוש השידה בצבעים מרעננים נעשה שימוש בהידרו-אמאייל, צבע אטום (לא נראה את הטקסטורה הטבעית של העץ), לא רעיל ועל בסיס מים. בעל התקן EN71.3 לצביעת צעצועי ילדים, רהיטי ילדים ועוד.

לאחר שבחרתם את אחד הצבעים האופנתיים של הידרו-אמאייל נתחיל בצביעה. הצטיידו במברשת או ברולר (מומלץ רולר הידרו המיוחד לצבעים על בסיס מים לקבלת גימור חלק) הצבע מוכן לשימוש ואינו מצריך דילול. יש לבחוש היטב לפני השימוש. תחילה נצבע את השוליים והפינות ונוודא שהם מכוסים היטב בצבע. לאחר מכן נצבע את החללים המרכזיים בשכבות נדיבות מעלה ומטה עד לקבלת משטח חלק ואחיד. כעת, נמתין כשעתיים לייבוש השכבה הראשונה.

שלב 3- צביעת השכבה השנייה

נחזור על השלב השני. צבעו בחופשיות את השידה על לקבלת משטח חלק ואחיד. המתינו כ-12 שעות עד לייבוש סופי.

תתחדשו! עשיתם זאת בעצמכם

השידה מחודשת ואופנתית במיוחד. לשאלות נוספות בנושא או בכל נושא אחר הקשור בתחזוקה וטיפוח הבית אתם מוזמנים לפנות אלינו בצ׳ט, בפייסבוק או בקו המומחים *8721

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען