הסרת כתמים – כך מבצעים טיפול נכון בכתמים קשים

כתמים הם תמיד הפתעה לא נעימה, אך ההתמודדות עמם יכולה להיות הרבה קלה ממה שאתם חושבים. הבגד החגיגי הוכתם? הילדים חזרו מהגן עם בגדים מלאי צבע ובוץ? יין אדום נשפך על מפת השולחן החדשה? אל דאגה, יש מה לעשות.

כלל אצבע – כמעט ואין כתם שבלתי אפשר להסיר. הכל תלוי בחומר בו תשתמשו ובאופן הפעולה. הנה כמה טיפים שכדאי לזכור – עבור טיפול בכל כתם – ללא קשר למקור שגרם לו:

  • מהרו להגיב – ככל שתפעלו מהר יותר, כך הסיכוי להסרת הכתם יהיה טוב יותר. לאחר שהכתם התייבש יש סיכון שהוא יתקבע על הבד ויהיה קשה יותר להסירו.
  • הימנעו מייבוש – אל תכניסו בגד או כל פריט טקסטיל מוכתם אחר אל מייבש הכביסה. שימוש במייבש הכביסה ייקבע את הכתם על הבגד ויקשה על הסרתו.
  • בדקו מראש – לפני כל שימוש ראשוני בחומר להסרת כתמים, מומלץ לבצע בדיקה של החומר באזור נסתר של הבגד בכדי לוודא שהוא אינו פוגע בבד.
  • רוצים לשטוף את הכתם מתחת למים זורמים? השתמשו במים פושרים והימנעו משימוש במים חמים, אשר עלולים להחמיר את המצב ולגרום לכתם להתפשט ולהתקבע על הבד.
  • לניקוי מוצרי טקסטיל המיועדים לתינוקות רכים, כמו מצעים, מגבות ובגדי תינוקות מומלץ להשתמש בחומר כביסה היפואלרגני המותאם לתינוקות ולעורם הרגיש.

צפו במגוון מסירי הכתמים המצוינים שלנו >>

KH-7

הסרת כתמים קשים - כל מסירי הכתמים המומלצים

לא משנה מה סוג מכונת הכביסה שלכם או באיזו אבקת כביסה תבחרו להשתמש, ישנם כתמים קשים שאין אפשרות להסירם מבלי להשתמש בחומר ניקוי ייעודי.

חשוב להבין כי כל לא כל חומר ניקוי מתאים לכל סוג של כתם, ולכן בכדי להיפטר מהכתמים באופן מושלם מבלי לפגוע בעמידות הבגד ובצבעיו, יש לעשות שימוש בחומר המתאים ביותר להסרת אותו סוג כתם.

זכרו, כל כתם והעמידות שלו, כל כתם ואופן הטיפול שהוא דורש. הנה מספר חומרי ניקוי מומלצים לטיפול בכתמים, המיועדים גם להסרה של כתמים קשים במיוחד:

הפי אוקסי ספריי מסיר כתמים

חומר ניקוי ייעודי המאפשר להסיר כתמים ולכלוך קשה, לפני הכביסה. המוצר מסיר כתמים קשים במיוחד, לרבות כתמי תה, מיצי פירות, קולה, יין אדום ועוד. בשלב ראשון יש לרסס את החומר על אזור נסתר בבגד בכדי לבדוק את עמידותו, לאחר מכן ניתן לרסס את החומר על אזור הכתם.

מומלץ להשתמש בחומר בסמוך להיווצרות הכתם בכדי להגביר את יעילותו ולהסיר את הכתם באופן מוחלט. החומר אינו מתאים לשימוש על עור, צמר ומשי.

KH-7 סופר מסיר כתמים

הכירו את KH-7, סופר מסיר כתמים ביעילות מקסימלית. מרסס מרוכז ללא אקונומיקה לטיפול לפני הכביסה, המכיל נוסחה המתאימה במיוחד לכתמים יומיומיים קשים ומרגיזים – שמן, דם, שוקולד, איפור, דיו ועוד. החומר נבדק דרמטולוגית.

בדומה לכל חומרי הניקוי – יש להקפיד להרחיק מהישג ידם של ילדים ובכל מקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף בזהירות במים למשך מספר דקות.

צפו במוצר >>

וויט ברייט – לובן צח

מלבין בגדים יעיל במיוחד ללא אקונומיקה. השימוש בחומר מאפשר להשיב לכל בגד או פריט אחר את הלובן הראשוני לצד סילוק מקסימלי של הכתמים. החומר מיועד לכביסה לבנה בלבד.

אסטוניש – אבקת הפלא

מסיר כתמים קשים המיועד לכביסה לבנה או צבעונית. השימוש בחומר מאפשר להשיב לכביסה הלבנה את הבוהק הטבעי ולשמור על גווני הכביסה הצבעונית באופן מיטבי. החומר פועל בנוסף לאבקת הכביסה, מחזק אותו ומספק תוצאות טובות יותר, לרבות פירוק שלריחות רעים, בהם ריחות זיעה והסרה של כתמים במכונה ובהשריה.

השימוש במוצר מומלץ לבגדי תינוקות, מגבות, בגדי ספורט, מצעים וכלי שולחן ועוד. החומר בעל יכולת ניקוי של כתמים שונים בהם כתמי קפה, עובש, כתמי יין, מיץ ועוד.

אסטוניש – סבון הפלא

חומר ניקוי ייעודי להסרה של כתמים קשים שונים בהם כתמי יין, רטבים, תה, קפה, דם ועוד. המוצר מומלץ לניקוי חפתים וצווארוני בגדים. לא נוסה על בעלי חיים ואינו מכיל חומרים מן החי.

סבון פלא להסרת כתמים

חומר ניקוי ייחודי בעל יכולת התמודדות גבוהה עם כתמי שומן, פירות, גלידה, דם, זיעה ועוד. סבון פלא להסרת כתמים נחשב לפתרון אידיאלי עבור ניקוי של צווארונים וחפתים. המוצר מתאים לכל סוגי הבדים ומאפשר שימוש גם על בדי ריפוד, שטיחים, וילונות ועוד. המוצר לא נוסה על בעלי חיים ואינו מכיל חומרים מן החי.

אופן השימוש: יש להרטיב את סבון הפלא במעט מים ולשפשף בעזרתו את הבד בעדינות, לאחר מכן יש לכבס כרגיל ביד או במכונת הכביסה.

אידאל מסיר כתמים ייעודיים - להסרת כתמי זיעה, איפור, דיאודורנט ועוד

מוצר חדשני ויעיל במיוחד אשר מיועד להסרה לפני כביסה של כתמי שומן, איפור, זיעה, דיאודורנט ועוד, כל זאת מבלי לפגוע בצבעי הבד המקוריים. המוצר מצויד בראש ייחודי הבנוי ככדור מסאג’ המאפשר החדרה מקסימלית של חומר הניקוי אל תוך סיבי הבגד. מוצר חובה בארון חומרי הכביסה שלכם!

אידאל מסיר כתמים ייעודיים - להסרת כתמי עט, כתמי דשא, שוקולד ועוד

חומר ניקוי חדשני ויעיל במיוחד לטיפול בכתמים ייעודים בהם כתמי דיו, כתמי שוקולד וכתמי פירות. השימוש במוצר מגן על צבעי הבגד המקוריים ותורם בשמירה על מראה חיוני לאורך זמן. מומלץ לניקוי כתמים מבגדי תינוקות וילדים.

המוצר מצויד בראש ייחודי הבנוי ככדור מסאג’ המאפשר החדרה יעילה של חומר הניקוי אל תוך סיבי הבגד. יש להשתמש במוצר לפני הכביסה. משנה חיים בכל הנוגע לכביסת בגדי תינוקות וילדים.

אידיאל ספריי לניקוי יבש

חומר ניקוי ייעודי שיאפשר לכם להסיר כתמי שומן מכל סוגי הבד. השימוש במוצר נחשב לקל ומהיר, הוא מתבצע בניקוי יבש באמצעות ריסוס ואינו משאיר סימנים. מומלץ להשתמש באידיאל ספריי לניקוי יבש בסמוך להיווצרות הכתם בכדי להגביר את יעילותו ולהסיר את הכתם באופן מוחלט.

צפו במגוון מסירי הכתמים המצוינים שלנו >>

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען