חומרי ניקוי אקולוגיים – מנקים היטב ושומרים על הבריאות והסביבה

חומרי ניקוי אקולוגיים נחשבים בטוחים יותר לשימוש לבני המשפחה וגם לסביבה, ולכן רבים בוחרים דווקא בהם מאשר בחומרי ניקוי כימיים. חומרי ניקוי אקולוגים מתבססים על מרכיבים טבעיים, כמו תמציות של צמחים ופירות או מינרלים שאינם מכילים חומרים סינתטיים או כימיקלים שאינם טבעיים ולכן מביאים תם יתרונות רבים. חומר ניקוי אקולוגי בטוח יותר לשימוש שכן הוא מתפרק מהר יותר במגע עם חמצן או בחשיפה לקרני שמש, הוא אינו מתיר אחריו סימנים ואינו מסכן מקורות מים, מזון וכדומה. חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה בטוחים יותר לשימוש ולכן משפחות עם ילדים קטנים וחיות מחמד מעדיפים לעשות בהם שימוש.

יחד עם היתרונות הבולטים שלהם חשוב שהם יבצעו את המוטל עליהם ביעילות וינקו לא פחות טוב מהמקבילים הכימיים. הם בדרך כלל אינם נופלים מהם ברמת הניקיון והביצועים ואפשר למצוא אותם בחנויות השונות. חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה מיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות את התחום בעולם, הם מיובאים לארץ על ידי יבואנים גדולים ומוכרים, כמו יעקבי לדוגמה, נארזים באריזות חכמות שגם הן כמובן ניתנות למחזור ובכך הרוכשים אותם מסייעים לשמור על ביטחונם ובריאותם של היקרים להם ביותר וכמובן מסייעים גם לשמירה על הסביבה.

מדוע כדאי להשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים?

חומרי ניקוי המכילים כימיקלים כוללים לעיתים קרובות חומרים מסוכנים שלא מומלץ להיחשף אליהם. אוכלוסיות רגישות כמו קשישים, ילדים ונשים הרות חשופות יותר לסכנות המצויות בחומרים אלו ועשויות לפתח תסמינים שונים ותופעות לוואי לא רצויות. חומרי ניקוי כימיים עשויים להכיל חומרים כדוגמת – פוספטים, כלור, מתכות, זרחן, כלוריד, נפט וחומצות למיניהן, אלה חומרים חזקים שמומלץ להשתמש בהם רק בעת הצורך. חומרים אלו נספגים דרך הנשימה והעור ויכולים ליצור בעיות בריאותיות בטווח בקצר או לטווח הארוך, ולכן השימוש בהם הולך ופוחת.

אין זה פלא שמשפחות רבות בוחרות להכניס לביתן אך ורק חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. הבולט שבינהם הם המוצרים של חברת קלרו– טבליות למדיח וחומרי מדיח ללא החומרים החריפים: ללא פוספטים, ללא כלור וללא שמן דקל. טבליות קלרו נבחרו כטבליות המדיח הטובות ביותר באירופה, הרבה בזכות יכולות הניקיון המעולות שלה שאינן מכילות את החומרים החריפים!

טבלית קלרו מתפרקת עם העטיפה לחומר חזק ופעיל שמנקה ביעילות את כלי האוכל משומנים קשים, כתמי תה וקפה שקשה להסירן ללא שפשוף. ניקוי עוצמתי הנעשה מעצמו ע״י אינזימים ביולוגים. החידוש בא מתוך חשיבה על בריאותנו ועל בריאות ילדינו כאשר אנו באים לנקות את כלי האוכל מהם אנו אוכלים.

קלרו - ניקיון מושלם ללא שימוש בחומרים חריפים!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען