טבליות מומלצות למדיח

כשאתם מחפשים טבליות למדיח מומלצות, חשוב שתבינו גם מדוע הן מומלצות ואם מדובר רק באיכות הניקיון, אז זה ממש לא מספיק. עד השנים האחרונות, התמקדו יצרני הטבליות המובילים בעולם בפיתוח טבליות רבות עוצמה שיבטיחו ניקיון מושלם של כלי האוכל שלנו והן אכן הצליחו בכך. אלא שכשבוחנים ממה עשויות אותן טבליות, זה נראה הרבה פחות נוצץ. פוספטים למיניהם, כלור ושמן דקלים, שנחשבים כולם לחומרים מזיקים ואף מסוכנים, מהווים מרכיבי מפתח ברובן המכריע של הטבליות בהן נעשה כיום שימוש. חומרים אלה נדבקים בדפנות המדיח ומתקבעים עליהן בריכוזים גבוהים, מה שיכול להגביר בסופו של דבר את רמת התחלואה בבית. בתוך כל בליל האפשרויות הללו, חברת קלרו האוסטרית הצליחה בפעם הראשונה, לייצר טבליות למדיח המבוססות על שימוש באנזימים ביולוגיים לפירוק לכלוך אורגני, וכיום מציעה פתרון טבעי לחלוטין, בטוח לשימוש וכזה שגם יוציא את כל הכלים שלכם נוצצים ברמת שקיפות גבוה במיוחד.

חבילת ניקיון לכלי האוכל שלכם

מרגע שפיתחה את הפתרון הטבעי והעוצמתי שלה, הרחיבה קלרו את הפתרון לניקיון הכלים בבית ללא חומרים רעילים עם טבליות למדיח באריזות שונות של 30, 50 או 80 טבליות וכן נוזל הברקה שמבריק את הכלים ומאיץ את תהליך הייבוש שלהם. גם המלח למדיח מבית קלרו מיוצר אף הוא בטכנולוגיה חדישה ומבוסס על מלח מהרי האלפים, כן כן, מהאלפים. מלח טהור שלא מותיר שיירים בדומה למוצרים המבוססים על מלח ים או סלעים. סט הניקיון למדיח של קלרו מבטיח לכם מענה ללכלוך הקשה ביותר, לרבות סילוק שומנים, סילוק אוכל שהתייבש על הכלים וסילוק כתמי תבלינים. על כן, לפני שאתם ממהרים לרכוש טבליות למדיח מומלצות, כדאי לנסות תחילה את הפתרון החדשני של קלארו, ליהנות מהניקיון והברק הטובים ביותר לכלים שלכם ובאותה הזדמנות גם ליהנות מהתחושה של שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולבריאות המשפחה.

באתר תוכלו למצוא את סדרת המדיח הידידותית מבית קלרו עם שירות מקצועי ואדיב שיספק לכם תשובה לכל שאלותיכם על השימוש במדיח. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען