כל מה שצריך לחג שבועות בוהק מניקיון

שולחן לבן, מפה לבנה ומאכלים חלביים מונחים על השולחן. השנה חג השבועות מקבל משמעות מיוחדת עוד יותר כשאירוח הוא כבר לא מובן מאילו. המומחים שלנו ביעקבי הכינו עבורכם את המדריך לבית נקי ומבריק לחג השבועות ולאירוח הכי נקי שאפשר!

 

הבדים לבנים, אוי כמה שהם לבנים!

אחד מהמאפיינים הכי כייפים בחג השבועות הוא הצבע הלבן. הבגדים הלבנים, המפה הלבנה, אפשר להרגיש את החגיגיות באוויר!

אבל מה עושים שהבגדים לא לבנים כמו פעם? בשלב הראשון נטפל בכתמים בעזרת אוקסי ספריי. נרסס על הכתמים ונמתין כ-5 דקות לפני שנכניס למכונה. לאחר מכן בכדי לוודא שכל הכתמים ירדו, נעשה שימוש בהפי ג’ל מסיר כתמים המשלב ניחוח מרענן ופועל לפירוק הכתמים גם בטמפרטורה נמוכה.

ועכשיו למוצר החשוב ביותר- וויט ברייט (לובן צח). מלבין הבגדים מספר 1 בארה”ב! מוסיפים כף לתא במכונה בשילוב הג’ל והתוצאה- כביסה לבנה ובוהקת מניקיון!

"חייבים להבריק את הבית"

היום יותר מתמיד אנו מקפידים על ניקיון וחיטוי משטחים. הנה 2 מוצרים שיעזרו לכם להכין את אזור האירוח לסטרילי ומבריק. דזיטול- חיטוי וניקוי כל סוגי המשטחים. עם ניחוח האקליפטוס האורחים שלכם ידעו שזה נקי כל כך, גם מחיידקים. מתאים לחיטוי כל סוגי המשטחים. פשוט לרסס ולנגב בקלות. לניקוי הרצפות בחרנו בסבון דה מרסיי– מוצר אחד שמנקה את כל סוגי הרצפות מפרקט ועד גרניט פורצלן. פקק אחד על חצי דלי מים וכל רצפות הבית יהיו מבריקות.

זו ארוחה חלבית! איך המטבח כל כך מלוכלך?

כבר מזמן הבנו שאין מה לעשות, כשמארחים המטבח מתלכלך. קבלו 2 מוצרים שיעזרו לכם להיפטר מהלכלוכים העקשנים במטבח. אסטוניש למטבח– תכשיר מרוכז להסרת לכלוכים קשים וניקוי משטחים דביקים. אידאלי למשטחי המטבח, כיורים, חרסינה פורמייקה ועוד.. אסטוניש מסיר אוכל שרוף מתבניות בישול– פשוט מרססים, ממתינים 5 דקות ונותנים לחומר לפרק את הלכלוך עבורכם וכל שנותר זה להסיר את שאריות המזון בקלות.

*כל מוצרי אסטוניש לא נוסו על בעלי חיים

חג שבועות שמח, מהנה ונקי לכולם! מיעקבי

למשלוח חינם של חבילת הניקיון והכביסה האולטימטיבית לשבועות >>

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען