ניקוי אריחי אמבטיה

מהיום דואגים שאריי האמבטיה יהיו נקיים, ולא רק לא מלוכלכים. כשמדובר בניקיון אריחי האמבט ישנן רמות שונות של נקי ופעמים רבות, גם אם זה נראה נקי, זה לא באמת נקי. בהקשר זה ראוי לומר כי רבים תופסים את מידת הברק כעניין ויזואלי ברמה של מותרות, אלא שברק הוא לחלוטין לא מותרות. מידת הברק של אריחי האמבטיה יכולה להעיד גם על מידת הניקיון שלהם ובשורות הבאות נסביר מדוע התהליך של ניקוי אריחי אמבטיה חייב להסתיים תמיד בברק בוהק.

שכבות לכלוך בלתי נראות... אבל נראות

הלכלוך על אריחי האמבטיה הוא לא לכלוך שהיינו מצפים לו על שיש המטבח. לא מדובר בכתמי שמן בישול או בפירורי לחם מפוזרים, אלא יותר בתערובות שונות של מים, אבק, אבנית ועובש. את הלכלוך הזה קשה הרבה יותר לראות, אבל בהחלט אפשר לדעת שהוא שם כשלא מזהים את הברק הטבעי של האריחים. היעדר ברק באריחי אמבטיה מעיד אולי יותר מכל על שכבות לכלוך שמסתירות אותו. בהתאם לכך, בתהליך של ניקוי אריחי אמבטיה, ההתמקדות שלנו צריכה להיות סביב האתגר של סילוק אבנית וסילוק עובש מעבר לכוח הניקיון הכללי הנדרש בניקוי כל משטח מכל סוג שהוא.

אסטוניש משמיד עובש – פתרון מנצח

מכל החומרים שקיימים, אסטוניש משמיד עובש הוא החומר האפקטיבי ביותר במשימה של ניקוי אריחי אמבטיה. האסטוניש לא רק משמיד עובש ומסלק שכבות של לכלוך מיקרוני, אלא מביא איתו כוח ניקוי מדהים שמסיר גם כתמים קשים מכל סוג ומותיר אחריו אריחים בוהקים ולבנים עם ברק מסנוור ממש. משתמשים בו פעם אחת, מתאהבים ולעולם לא נפרדים.

באתר האינטרנט תוכלו למצוא את אסטוניש משמיד עובש במלוא הדרו עם הוראות שימוש ולצדו עוד מגוון רחב של מוצרי ניקיון לחדר האמבטיה ולכל חלקי הבית. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים של יעקבי בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721* עם כל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין של ניקיון הבית או ניקוי אריחי אמבטיה בפרט. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען