קלארו – כל מוצרי מדיח הכלים, איכותיים וידידותיים

קלרו היא חברה לייצור טבליות למדיח המנקות בצורה מדהימה ובו זמנית מגינות על הסביבה. בשנת 2008 פותחה בקלרו נוסחה המשיגה ניקיון מושלם, ללא שימוש בפוספטים וכלור. קלרו – טבליות המדיח הטובות ביותר באירופה לכלים נקיים ובריאים.

ההבטחה שלנו לכם ולסביבה

  • ניקוי מושלם וללא פשרות
  • אריזה ידידותית לסביבה
  • ללא שמן דקל
  • ללא פוספטים
  • לא מכיל כלור
  • לא נוסה על בעלי חיים
  • עטיפה נמסה במים

 

הכירו את נבחרת הכישרונות הטבעיים של קלארו

ֿטבליות למדיח ללא פוספטים

טבליות רב משימתיות. מסירות בקלות כתמי תה וקפה. בעזרת יכולת ההלבנה הגבוהה, הטבליות שלנו מסירות בקלות את הכתמים של אתמול. פשוט, ללא מאמץ ובאיכות גבוהה. בוסף הטבליות עטופות בעטיפה מתכלה הנמסה במים.

מעבר לדף המוצר ->

נוזל הברקה אקולוגי למדיח

נוזל ההברקה שלנו הוא הציפוי על העוגה! הוא עוזר לכלים להתייבש במהירות ומעניק להם ברק מושלם בסיום כל שטיפה.

מעבר לדף המוצר ->

מלח אקולוגי מהאלפים למדיח

רוב האנשים לא חושבים על מלח כאשר הם שוטפים כלים. אך כאשר ישנם “מים קשים” השימוש במלח חשוב במיוחד. “מים קשים” מכילים יותר סידן ההופך לאבנית הפוגעת במדיח הכלים ובכלים עצמם. מלח למדיח סופח את הסידן מהמים ומרכך אותם ובכך מייצר סביבה אופטימלית לניקוי הכלים.

מעבר לדף המוצר ->

נוזל לניקוי ותחזוקת המדיח

רובנו מנקים את הכלים כמעט בכל יום. אך בכל כמה זמן אנו מנקים את המדיח עצמו? שאריות מזון, שומן ואבנית מצטברות על הדפנות ועל צנרת המדיח עם הזמן. מנקה המדיח שלנו מטפל במדיח שלכם ומנקה אותו מבפנים עד הפינה האחרונה. אנו ממליצים להשתמש במוצר פעם בחודשיים שלושה.

מעבר לדף המוצר ->

 

 

 

ובנוסף לכל, המבחן הגדול!

ב-23 באוקטובר, 2019, Stiftung Warentest ערכו בדיקה בה לקחו את 12 יצרני הטבליות למדיח המובילות באירופה, ביניהן גם finish ו- somat. הטבליות נבדקו על פי קריטריונים של: ניקיון, מניעת הצטברות לכלוך, שמירה על הכלים ואיכות הסביבה.

במבחן המעבדה נלקחו כלי אוכל שונים כגון: סכו״ם, סוגים שונים של זכוכית, ספלים של תה וקפה, כוסות עם איורים (של ילדים) צלחות וכלי אוכל מפלסטיק. על כלי האוכל השאירו לייבוש סוגי מזון שוני עד למצב של לכלוך קשה. הכתמים והלכלוכים אותם בדקו הם כתמי קפה, תה, סוגי שונים של שומנים כמו שומן שרוף, לזניה, שאריות ביצה, קטשופ, חרדל ועוד.

ובמקום ה- 1!

ובמקום הראשון במבחן התוצאה – טבליות המדיח של claro (קלארו) נמצאו כטבליות המדיח הטובות ביותר באירופה על פי הקריטריונים שנבדקו. 

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען