משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

ריח חזק של צבע? סימן שלא בחרתם נכון!

עם פרטקס, אין ריח חזק של צבע. יעקבי

מכירים את זה שאתם נכנסים לביתכם אחרי שצבעתם אותו או שנצבע על ידי בעל מקצוע, אבל קשה לכם עם הריח החריף שיוצא מהקירות? מה עם הילדים שלנו שצריכים לישון עם החומרים שהצבע פולט ומה בעצם הריח אומר על הצבע בו השתמשו? עד היום הסתפקנו בלפתוח חלון ו״לשרוד״ שני לילות עד שהריח יעבור או שפשוט התעכבנו עוד יום יומיים עם הכניסה הביתה. מהיום – יש פתרון!

הידעתם?

צבע ממשיך לפלוט אדים רעילים עד 5 שנים מיום הצביעה! זאת אומרת שהריח החזק שמקשה עלינו בימים הראשונים של הצביעה אמנם כבר לא מורגש כמה ימים לאחר מכן, אך בהחלט ממשיך לפלוט את אדים גם אחרי שהריח עובר.

פרטקס. צבע אקרילי ידידותי

רמת רעילות בצבע והשפעותיה

רמת הרעילות של צבע נמדדת בין השאר במדד ה- V.O.C (בעברית: תרכובות אורגניות נדיפות) שהוא מדד כימיקלים אורגניים בעלי לחץ אדים גבוה בטמפרטורת החדר. ה- EPA מצא כי רמת ריכוז ה- V.O.C גבוה פי 10 בחללים סגורים מאשר באוויר הפתוח.

שהייה ממושכת בחללים סגורים עם מדד V.O.C גבוה עלולה לגרום לבעיות בריאותיות רבות כמו: אלרגיות, פגיעה במערכת החיסונית ופגיעה בנשימה בקרב תינוקות וילדים. תופעות בריאותיות נוספות כוללות: כאבי ראש, בחילות, נזקים לכבד ולכליות, פגיעה במערכת העצבים המרכזית, עייפות, תגובות עור אלרגיות ועוד. (ויקיפדיה). 

הפתרונות

עד היום מגוון חברות הציעו לנו צבעים לקירות בתרכובות מיוחדות עם רמות V.O.C נמוכות, צבעים שהתאפיינו גם ברמות מחירים גבוהות יותר. הפתרון הבא נגיש הרבה יותר. הוא משלב את הנושא הבריאותי אך ללא צורך בתשלום נוסף, ולכן כבר מיושם בשנים האחרונות על ידי מיטב בעלי המקצוע בתחום הצבע באירופה וכמו כן גם על ידי אנשים פרטיים שהיו מודעים לנושא הבריאותי הטמון בכך.

צבע ללא ריח לוואי

הכירו את פֶרְטֶקְס, צבע לקירות ותקרות ללא ריח לוואי. פֶרְטֶקְס ידוע בשני יתרונות עיקריים: האחד הוא איכות יוצאת דופן. לפֶרְטֶקְס כושר כיסוי גבוה, כזה המאפשר לסיים את צביעת החדר במינימום שכבות של צבע. השני, V.O.C נמוך – דרגה A!

פֶרְטֶקְס קיבל את הציון A במדד ה- V.O.C ובכך ניתן להבין שהצבע מכיל תרכובת של חומרים ידידותיים יותר למשתמש ובכך מבטל את החשש לשהייה ממושכת בחדר סגור בגלל רמת VOC גבוה במיוחד.

אז לבריאות ילדיכם ולבריאות שלנו בכלל, בחרו בצבע איכותי ללא ריח לוואי ועם רמות V.O.C נמוכות ככל האפשר.

מוצרים שיכולים לעניין אותך

פרוייקטים שיכולים לעניין אותך

No data was found

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו ראשונים את כל החדשות והמבצעים!

סל הקניות
משלוח חינם בהזמנה מעל 249 ש"ח
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!

דילוג לתוכן