ריח טוב לארון בגדים

היינו רוצים לחשוב שארון הבגדים שלנו הוא המקום הריחני ביותר בבית, עם בגדים שנכנסים אליו מקופלים היישר מחבל הכביסה עם כל ניחוחות המרכך וסבון הכביסה. אלא שבפועל, מדובר במקום סגור שבו גם טיפה קטנה של לחות יכולה לגרום לריחות לא נעימים עד עובש, בעיקר אם מכניסים לארון בגדים שכבר היו בשימוש. אז איך משיגים ריח טוב לארון בגדים? ובכן, יש כמה שיטות שבהן נהוג להשתמש וכל אחת מהן טובה בדיוק כמו האחרת. אתם לבדכם יכולים להחליט מהי השיטה שעובדת לכם הכי טוב, גם מבחינת צורת השימוש וגם מבחינת אפקט הריח לאורך זמן.

כמה שיטות ליצירת ריח טוב לארון בגדים

שפריצר אוטומטי

שפריצר אוטומטי שאותו ניתן להתקין בעיקר בחדרי ארונות ולפזר ניחוח בכל חדר הארונות באופן שדבק בסופו של דבר באריגי הבגדים.

שפריצר ידני

מבשם אריגים ידני איתו ניתן לרסס מעת לעת בתוך הארון בכדי לספוג ריחות רעים ולהשרות ניחוח רענן וחיוני ולבסוף תוכלו גם להשתמש במפיץ ריח פשוט, שמפיץ מולקולות של ריח רענן בסביבה הקרובה שלו.

פניני ריח

פניני ריח היא שיטה חכמה נוספת שמאפשרת לכם לפזר פנינים קטנות המונחות בכלי בית קטן עם שליטה בפתחי האוורור, המפיצות ריח בכל רחבי ארון הבגדים.

הדבר החשוב בכל אחת מן השיטות הללו הוא לוודא שהחומר עליו מבוסס המוצר, הוא חומר שאינו מזיק בשום דרך לאריגים מכל סוג ושהריח ושיטת השחרור שלו, מאפשרים אפקט ריחני לאורך כמה שיותר זמן ובעוצמה מספקת.

באתר תוכלו למצוא מגוון פתרונות מבית פרש&מור (פרח הפלא ומבשם אריגים) ומבית הפי (הפי פניני ריח והפי פרש ג’ל), שמיועדים כולם לאותה מטרה – ריח טוב לארון בגדים. כמו כן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים של יעקבי בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721* לכל שאלה ועזרה בנושאי ניקיון, תחזוקה ושיפוץ הבית. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת. בחר/י את החנות המועדפת

חנויות אונליין

לפניך רשימת חנויות עם המוצר שחיפשת

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען