איך מנטרלים ריחות רעים ושומרים על המזגן נקי מחיידקים?

מה היינו עושים בלי מזגן בימי הקיץ החמים והמיוזעים? הבעיה מתחילה כשמכשיר הפלא שמצנן את האוויר ומאפשר לנו לשרוד את החמסין, מתחיל להדיף ריח מעופש ולא נעים. הריח מצביע בדרך כלל על התפתחות של עובש במזגן שלנו, המביא איתו חיידקים ווירוסים והם האחראים לניחוחות המטרידים היוצאים מהמזגן. אורחים בלתי רצויים ורעילים אלו מסוכנים לבריאותנו וחשוב מאוד לא לנשום אותם לאורך זמן. זה הסימן להתפתחות עובש וחיידקים רעילים.

החדשות הטובות הן שאין בהכרח צורך לבזבז זמן וכסף יקר על קריאה לטכנאי מזגנים. במספר צעדים פשוטים תוכלו להשמיד את מושבות היצורים המיקרוסקופיים שהתנחלו לכם במזגן – וליהנות מאוויר קר רענן, טהור ונקי. כל שעליכם לעשות הוא למלא אחר ההנחיות.

כדי לנקות את המזגן מעובש, בקטריות ונגיפים רעילים שאנו נושמים והמזיקים לבריאותנו, מומלץ לעשות שימוש במלרוד- לניקוי וטיהור המזגן, תרסיס ייחודי בניחוח אקליפטוס מרענן המיועד למזגנים ביתיים. תכשיר מובחר זה משמיד עובש, חיידקים ווירוסים שמצטברים בתוך המזגן ויוצאים לחלל החדר עם הפעלתו, מנטרל ריחות רעים ומנקה ביעילות את חלקיו הפנימיים והחיצוניים של המזגן.

פשוט מרססים, ממתינים ומנגבים!

השימוש במלרוד – לניקוי וטיהור המזגן קל ופשוט במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא להחליט שמהיום – אתם מנקים את הלכלוך שאתם רואים וחשוב מכך, נושמים.
איך תעשו זאת?

רססו בנדיבות את האיזורים הנגועים

כבו את המזגן (אם ניתן מומלץ לנתק מהחשמל), פיתחו את מכסה המזגן, הוציאו את הפילטרים ורססו בנדיבות את כל האזורים המלוכלכים, שהצטברו בהם עובש וחיידקים (חלקים פנימיים, פילטרים וחלקים פנימיים).

המתינו עשר דקות

חכו עשר דקות על מנת לתת לחומר להשלים את פעולתו.

נגבו את החומר

נגבו את החומר באמצעות מטלית, החזירו את הפילטרים למקומם, סיגרו את מכסה המזגן וסיימתם.

אז לאחר שנטרלתם לגמרי בעצמכם את החיידקים והעובש הרעילים, וטיהרתם את המזגן הביתי שלכם, תתרווחו ונישמו לרווחה את האוויר הטהור בניחוח האקליפטוס המרענן.

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך להיפטר מחיידקים ועובש במזגן ומהריח הרע שהם גורמים? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר למעלה מ- 64 שנה.  אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז..

 

עשה זאת בעצמך, זה פשוט - יעקבי. כל מוצר בול!

close

איתור המוצר בסביבתך

לפניכם רשימה של חנויות המחזיקות את המוצר שחיפשתם, בחרו חנות ונשלח אליכם את כל הפרטים לניווט איתור המוצר בסביבתך

חנויות אונליין

לפניכם רשימה של של חנויות המחזיקות את המוצר שחיפשתם, בחרו חנות ונשל אתכם ישירות לדף המוצר בחנות

לא מצאתם את המוצר בסביבתכם ?

calculator

הרשם כדי להיות מקצוען