ריח רע מהמזגן? החיידקים חוגגים! | יעקבי - כל מוצר בול!

ריח רע מהמזגן? החיידקים חוגגים!

לאורך זמן יתכן והתפתחו במזגן שלנו עובש, חיידקים או וירוסים והם האחראים לניחוחות המטרידים היוצאים מהמזגן שלנו. אורחים בלתי רצויים ורעילים אלו מסוכנים לבריאותנו וחשוב מאוד לא לנשום אותם לאורך זמן.

מה היינו עושים בלי מזגן בימי הקיץ החמים והמיוזעים? הבעיה מתחילה כשמכשיר הפלא שמצנן את האוויר ומאפשר לנו לשרוד את החמסין, מתחיל להדיף ריח מעופש ולא נעים. זה הסימן להתפתחות עובש וחיידקים רעילים.
החדשות הטובות הן שאין בהכרח צורך לבזבז זמן וכסף יקר על קריאה לטכנאי מזגנים. במספר צעדים פשוטים תוכלו להשמיד את מושבות היצורים המיקרוסקופיים שהתנחלו לכם במזגן – וליהנות מאוויר קר רענן, טהור ונקי. כל שעליכם לעשות הוא למלא אחר ההנחיות.

כדי לנקות את המזגן מעובש, בקטריות ונגיפים רעילים שאנו נושמים והמזיקים לבריאותנו, מומלץ לעשות שימוש במלרוד- לניקוי וטיהור המזגן, תרסיס ייחודי בניחוח אקליפטוס מרענן המיועד למזגנים ביתיים. תכשיר מובחר זה משמיד עובש, חיידקים ווירוסים שמצטברים בתוך המזגן ויוצאים לחלל החדר עם הפעלתו, מנטרל ריחות רעים ומנקה ביעילות את חלקיו הפנימיים והחיצוניים של המזגן.

פשוט מרססים, ממתינים ומנגבים!

השימוש במלרוד – לניקוי וטיהור המזגן קל ופשוט במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא להחליט שמהיום – אתם מנקים את הלכלוך שאתם רואים וחשוב מכך, נושמים.
איך תעשו זאת?

רססו בנדיבות את האזורים הנגועים

כבו את המזגן (אם ניתן מומלץ לנתק מהחשמל), פיתחו את מכסה המזגן, הוציאו את הפילטרים ורססו בנדיבות את כל האזורים המלוכלכים, שהצטברו בהם עובש וחיידקים (חלקים פנימיים, פילטרים וחלקים פנימיים).

המתינו עשר דקות

חכו עשר דקות על מנת לתת לחומר להשלים את פעולתו.

נגבו את החומר

נגבו את החומר באמצעות מטלית, החזירו את הפילטרים למקומם, סיגרו את מכסה המזגן וסיימתם.

אז לאחר שנטרלתם לגמרי בעצמכם את החיידקים והעובש הרעילים, וטיהרתם את המזגן הביתי שלכם, תתרווחו ונישמו לרווחה את האוויר הטהור בניחוח האקליפטוס המרענן.

יעקבי - כל מוצר בול

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך להיפטר מחיידקים ועובש במזגן ומהריח הרע שהם גורמים? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת הבית, הניקיון וה”עשה זאת בעצמך” שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר 64 שנה. לשאלות נוספות נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בצ׳ט אונליין.

close

איתור המוצרים שלנו בסביבתך

לפניך רשימה מלאה של חנויות בהן אפשר למצוא את המוצר/ים שחיפשת, בחר/י חנות ונשלח לך את פרטי ההתקשרות
calculator

הרשם כדי להיות מקצוען