משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

איך לשמור על סביבה נקייה מחיידקים?

כך תשמרו על סביבה נקיה מחיידקים (shutterstock)

נקי באמת זה נקי מחיידקים!

ניקיון הבית והסביבה חשובים לכולנו – אולם האמת היא שגורמי זיהום רבים שאנו ובני משפחתנו חשופים לפגיעתם כלל אינם נראים לעין.

אנו באים במגע עם אינספור מקורות חיידקים במהלך היום – בבית, בעבודה, בבית הספר, בתחבורה הציבורית, בטיסות, בבתי קפה, מסעדות ובעוד דרכים רבות ומגוונות. מגע זה יכול להיות ישיר או עקיף, למשל, כשאנו נוגעים בידית של דלת, כפתור מעלית, מקלדת מחשב וכל חפץ אחר שאחרים נגעו בו לפנינו.

כל אלו – וכמובן, גם חיות המחמד שאנו מגדלים – עלולים להיות מקור להידבקות בזיהום חיידקי שנעביר הלאה, בתורנו, אל בני משפחתנו, ביתנו וכל מה ומי שבסביבתנו.

לאילו סוגי זיהום אנו חשופים?

וירוס השפעת וחיידקי הליסטריה, האי-קולי, הפנאומוקוק והסלמונלה הם רק דוגמאות ספורות מתוך המספר העצום של גורמי זיהום שונים המצויים בסביבתנו – הנעים בין גורמי אלרגיה לבין חיידקים ונגיפים מסוכנים העלולים לגרום למחלות.

כולנו חשופים לפגיעתם של זיהומים שונים, אולם בין הפגיעים ביותר לכך ניתן למנות אנשים מבוגרים, נשים בהריון, תינוקות ואנשים עם מערכת חיסונית חלשה. נשים בהריון, גם כשהן בריאות לחלוטין, צריכות להיזהר מחיידקים וזיהומים על מנת למנוע מהעובר להיחשף אליהם, באופן העלול לפגוע בהתפתחותו.

לאחר הלידה, לוקח למערכת החיסון של התינוק זמן להתפתח, ולכן הוא רגיש במיוחד לזיהומים שונים. מנגד, מערכת החיסון של אנשים מבוגרים נחלשת עם השנים ולכן הם חשופים יותר לחיידקים ולזיהומים אחרים.

כיצד תמנעו חשיפה לגורמים מחוללי אלרגיה

 • אווררו את הבית לפחות ל-15 דקות בכל יום
 • נקו את פתחי האוויר באופן שוטף
 • שאבו מדי פעם אבק משטיחים ומספות בד
 • נקו אבק מכל מקום אחר שבו הוא עשוי להצטבר
 • הימנעו משימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים העלולים להחמיר את תסמיני האלרגיה

כיצד תשמרו על היגיינה בכביסה

 • הפרידו בכביסה בגדים תחתונים, בגדי ספורט ומגבות מטבח משאר פרטי הלבוש
 • החליפו מצעים פעם בשבוע ואת כיסוי הכרית פעמיים בשבוע
 • בבדים הנוטים לצבור יותר חיידקים כמו בסעיפים הנ״ל, הקפידו להשתמש בדזיטול לכביסה לניקוי מירבי המשמיד 99.9% מהחיידקים

דזיטול נוזל חיטוי לכביסה – הופך את פעולת ההרתחה למיותרת

מגבות הידיים שלנו עלולות להיות מזוהמות ומלאות חיידקים אפילו יותר מהאסלה. במקרה של מגבות, תחתונים, גרביים, סדינים ומדים – שעלולים להירטב ולהתמלא בבקטריות – נרצה לכבס עם פעולת החיטוי.

לשם כך אין צורך להרתיח את הכביסה מה שהיה מקובל בעבר לקבלת פעולת החיטוי – מספיק להוסיף למרכך פקק אחד של תוסף הכביסה המחטא של דזיטול, ההופך את פעולת ההרתחה במכונת הכביסה למיותרת. מחסל כל חיידק ומונע ריח רע וגירוי בעור גם בכביסה בטמפרטורה נמוכה.

נוזל החיטוי של דזיטול לכביסה לבנה וצבעונית, מגבות, מצעים ובגדי תינוקות, משלב בין חומר אנטי-בקטריאלי הפעיל החל מעשרים מעלות ומשמיד 99.9% מהחיידקים, הווירוסים והפטריות, לבין חומר ניקוי פעיל המצוין להסרת כתמים. בנוסף – מבשם את הכביסה בניחוח מרענן ומנטרל ריחות רעים בבגדי ספורט.

שימרו על איכות הבד, שעלולה להיפגע כתוצאה מהרתחה, וחסכו בזמן, חשמל, מים ובסופו של דבר – כסף עם תוסף מהפכני זה תשמרו על הכביסה שלכם נקייה, רעננה ובריאה מתמיד. גם נוזל זה, ככל יתר מוצרי דזיטול, אינו מכיל אקונומיקה!

כיצד תשמרו על היגיינה במטבח

 • השתמשו בכלי מטבח נפרדים (סכין וקרש חיתוך) לאוכל נא כמו בשר, עוף ודגים
 • נקו את המקרר לעתים תכופות
 • שטפו את פח האשפה הביתי שלכם פעם בשבוע
 • הקפידו להחליף את ספוגיות הכלים אחת לשבוע (לחיטוי יסודי ניתן להכניס לדקה במיקרו)

אסטוניש מרסס אנטי-בקטריאלי – מושלם למטבח

המרסס האנטי-בקטריאלי המהפכני של אסטוניש אידיאלי לחיטוי משטחי המזון, שומר על ההיגיינה ומבטיח שמשטח העבודה במטבח במטבח יהיה נקי מחיידקים. פשוט רססו ונגבו את המשטח לפני הכנת המזון. כדאי להשתמש במוצר זה גם לחיטוי בכל משטח שבא במגע עם מזון, למשל, בתוך המקרר ובתוך המיקרו, על הכיריים ובתנור. המוצר מאושר על ידי אגודת הצמחונים!

כיצד תשמרו על היגיינה בחדר האמבטיה והשירותים

 • לפני הדחת המים באסלה, הורידו את המכסה על מנת למנוע מחיידקים להתפשט
 • כבסו מגבות ידיים ושטיחי אמבטיה לעיתים תכופות
 • השתמשו בדזיטול מעל האסלה ובסביבתה ובטבליות הפלא לניקוי תחתית האסלה

כך תשמרו על חדר האמבט והשירותים הכי נקיים שיש

מעל האסלה ובסביבתה מצטברים חיידקים רבים. ישנם חומרים רבים לניקוי האסלה, אך למרבה הצער רובם אינם מסוגלים לנקות את המקומות שבהם מצטבר הלכלוך באמת – ובראש ובראשונה, את תחתית האסלה, שבה המים גם עומדים, אולם אין אפשרות להגיע עד אליה עם המברשת.

אין אפשרות להגיע עם מברשת לנקות את תחתית האסלה. טבליות הפלא לניקוי תחתית האסלה הן פיתוח חדשני של יעקבי. פשוט השליכו טבלית לתוך האסלה, והחומר יתמוסס ויהפוך לחומר ניקוי פעיל וחזק שממיס כל לכלוך מצטבר ואבנית שצוברת חיידקים. רצוי להשאיר את פעולת הטבלית למשך הלילה ולאחר מכן להוריד את המים כרגיל. חובה להשתמש במוצר אחת לשבוע על מנת לשמור על ניקיון האסלה וסביבתה.

גם ביתר חלקי חדרי האמבט והשירותים מצטברים חיידקים רבים – על לחצן הורדת המים באסלה, קרש האסלה, סביבת הכיור והברזים. את כל אלו נקו באמצעות דזיטול לאמבט – ושמרו על חדר השירותים שלכם נקי והיגייני מתמיד!

כך תשמרו על המזגן שלכם נקי מחיידקים

לאורך זמן יתכן והתפתחו במזגן שלנו עובש, חיידקים או וירוסים והם האחראים לניחוחות המטרידים. אורחים בלתי רצויים ורעילים אלו מסוכנים לבריאותנו וחשוב מאוד לא לנשום אותם לאורך זמן.

החדשות הטובות הן שאין בהכרח צורך לבזבז זמן וכסף יקרים על קריאה לטכנאי מזגנים. במספר צעדים פשוטים תוכלו להשמיד את מושבות היצורים המיקרוסקופיים שהתנחלו לכם במזגן – וליהנות מאוויר קר רענן, טהור ונקי. כל שעליכם לעשות הוא למלא במדויק אחר ההנחיות שלנו.

כדי לנקות את המזגן מעובש, בקטריות ונגיפים רעילים שאנו נושמים והמזיקים לבריאותנו, מומלץ לעשות שימוש באמצעות מלרוד- לניקוי וטיהור המזגן, תרסיס ייחודי בניחוח אקליפטוס מרענן המיועד למזגנים ביתיים.

תכשיר מובחר זה משמיד עובש, חיידקים ווירוסים שמצטברים בתוך המזגן ויוצאים לחלל החדר עם פעולתו, מנטרל ריחות רעים ומנקה ביעילות את חלקיו הפנימיים והחיצוניים של המזגן.

כמה טיפים לשמירה על היגיינה באופן כללי

 • הסירו את הנעליים בכניסה לבית
 • נקו את הרצפה לעיתים קרובות, במיוחד אם יש לכם תינוקות
 • אל תגעו בעיניים, באף או בפה עם ידיים מלוכלכות
 • כאשר אתם שוטפים ידיים, מומלץ להשתמש בסבון ומים זורמים לפחות למשך 30 שניות, תוך ניקוי בין האצבעות ומתחת לציפורניים
 • השתמשו במרסס דזיטול, בדזיטול מגבונים ובדזיטול לרצפות לחיטוי אידיאלי

מרסס דזיטול – חיטוי מלא לבית במוצר אחד

מרסס דזיטול הוא מוצר רב-תכליתי שנבדק דרמטולוגית ומנקה ומחטא את הבית כולו (ללא הלבנה): מיקרוגלים, פחי אשפה, שירותים, מקררים, טקסטיל, שיש, ארונות, שטיחים ומשטחי עבודה, ומשמיד 99.9% מהחיידקים והפטריות, ובכלל זאת וירוס שפעת (H1N1), וירוס הרפס, ליסטריה וסלמונלה. השתמשו בו על בסיס יומיומי על מנת לשמור על ביתכם נקי ובטוח מזיהומים!

דזיטול מגבונים – לבית, למשרד ולבית הספר

מגבוני דזיטול הם מגבוני חיטוי המתאימים לשימוש קל ונוח על מגוון משטחים, ומשמידים בקלות 99.9% מהחיידקים. המגבונים מושלמים לחיטוי משטחי תינוק (כגון צעצועים וכיסאות גבוהים), אביזרי חיות מחמד, מטבחים וחדרי אמבטיה, מקלדות, ידיות של דלתות, טלפונים, מושבי אסלה בשירותים ציבוריים ועוד.

במקום שהילדים יידבקו בחיידקים מתוך מגע אינסופי עם שולחנות וכיסאות בבית הספר, או שתחטפו וירוס מהמקלדת בעבודה – השתמשו במגבוני דזיטול כדי לשמור על סביבתכם וסביבת היקרים לכם מחוטאת ומוגנת מתמיד!

דזיטול לרצפות – אידיאלי לבית עם תינוקות

בבית עם תינוקות חשוב במיוחד לשמור על היגיינה מקסימלית. אל תוותרו על חיטוי הרצפה עם דזיטול לרצפות – לשמירה מושלמת על ניקיון הבית ובריאות כל המשפחה.

דזיטול – נקי באמת זה נקי מחיידקים!

מוצרי דזיטול פותחו על מנת להפוך את הבית לנקי ומוגן מחיידקים וזיהומים שונים, ללא שימוש באקונומיקה, שעל אף יעילותה בחיטוי עלולה לגרום לגירויים בעור, להחריף אסטמה ואלרגיות ואף לגרום נזק לרהיטים וחפצים שונים בבית.

מוצרי דזיטול איכותיים ביותר ומשמידים 99.9% מהחיידקים, הווירוסים והפטריות המצויים בבית. הם מספקים תמהיל נדיר של חיטוי מקסימלי, ניקוי יסודי של משטחי הבית מבלי לגרום להם נזק, ניקוי בדים ואריגים מבלי להזיק להם ולהכתימם והותרת ניחוח נעים לאורך זמן. כל המוצרים נבחנו דרמטולוגית.

מוצרים שיכולים לעניין אותך

17.90
19.90
29.90
מלרוד - מרסס לניקוי וטיהור המזגן
39.00
דזיטול - מגבונים לחיטוי כללי
14.90
דזיטול - מחטא בגדים קטן
14.90

פרוייקטים שיכולים לעניין אותך

No data was found

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו ראשונים את כל החדשות והמבצעים!

סל הקניות
משלוח חינם בהזמנה מעל 249 ש"ח
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!

דילוג לתוכן