משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

אודות

מטפחים בתים ישראלים למעלה מ-68 שנה! יעקבי הוקמה בשנת 1954 ע”י יעקב יעקבי כחנות קטנה לצבעים, חומרי בנייה וחומרי ניקוי בדרום ת״א. מאז ועד היום קיימים 2 קווים מנחים בסיסיים: איכות ללא פשרות במחיר לכל כיס. החזון שהוביל את יעקבי הוא שהצרכנים יהנו מהמוצרים הטובים, החדשניים והמובילים בעולם אך לא ישלמו בעבורם יותר ממחיר השוק. בעשור האחרון יעקבי מקדמת את נושא איכות הסביבה וכיום, יעקבי מהמובילות בענף עם מגוון רחב של ״מוצרים ירוקים״ בעולמות הניקוי והצביעה. מוצרים אלו שומרים על בריאותנו ועל איכות סביבתנו.

0 +
שנות פעילות
0
מוצרים ייחודיים
0
יצרנים מובילים מרחבי העולם
0
נקודות הפצה ברחבי הארץ

אנו מאמינים ששירות טוב מתחיל בהבנה מעמיקה של צורכי הצרכן הישראלי והשוק המקומי. לאחר הבנת הצורך, אנו בוחנים בקפידה יצרנים מובילים מכל רחבי העולם המתמחים באותו תחום מבוקש, ומביאים את המוצר בעל הנוסחה הטובה ביותר לפתרון הבעיה. צוותי המו״פ של החברה יחד עם הצוותים הבינלאומיים עומלים יחדיו להתאמת הנוסחה והמוצר הסופי לשוק המקומי תוך שמירה על איכות ללא פשרות.

מדי שנה יעקבי מביאה לצרכן הישראלי מספר רב של מוצרים חדשים ומתקדמים עם טכנולוגיות פורצות דרך מכלל רחבי העולם. כחברה מובילה בשוק, יעקבי מקפידה על הצבת רף איכות גבוה, שיבטיח ערך מוסף המעניק למשתמש ביטחון בתוצאה.

מאז ועד היום

כל מוצר בול, כבר למעלה מ-66 שנה!

חברת יעקבי הוקמה
1954
בשנת 1954 נפתחה חנות יעקבי הראשונה בדרום תל-אביב על ידי יעקב יעקבי. חנות לממכר צבעים, חומרי בנייה וחומרי ניקוי.
חברת יעקבי הוקמה
מעבר לים
1964
על מנת להביא לישראל מוצרים ופתרונות שיתאימו לדרישות החדשות של הצרכנים, החליט יעקב יעקבי לחפש מוצרים ייחודיים מעבר לים. בשיטוטיו ברחבי העולם, נתקל יעקב בתחום שעד אז לא היה מוכר בישראל – תחום ה”עשה זאת בעצמך”. בניגוד לצבעים ולחומרי גמר הבנייה המיועדים לאנשי מקצוע, התפיסה בתחום ה”עשה זאת בעצמך", היא שונה לגמרי.
מעבר לים
דור שני של השקעה
1975
שני בניו של יעקבי הצטרפו לחברה ומאז קידמו והרחיבו את פריסת החברה ומגוון המוצרים שלה, תוך שמירה על החזון ושירות הצרכן הישראלי באופן מקצועי ואמין.
דור שני של השקעה
יעקבי מוכתרת כמותג על בישראל
2012
חברת יעקבי מוכתרת כמותג על בישראל על ידי ארגון ה”סופרברנדס” וזאת תודות לכם הצרכנים, המביעים אמון בחברה ובמוצריה לאורך השנים.
יעקבי מוכתרת כמותג על בישראל
שומרים על איכות וגם על הסביבה
2015
יעקבי שמה לעצמה כערך עליון את נושא הבריאות ושמירה על הסביבה. מאז ועד היום יעקבי מובילה את הענף, עם מגוון רחב של ״מוצרים ירוקים״ ההולך וגדל בעולמות הניקוי והצביעה. ביעקבי תוכלו למצוא את סדרת צבעי ה״הידרו״ עם תקנים מיוחדים לאיכות הסביבה, צבעים היפואלרגנים, ללא ריח ללוואי ועם V.O.C נמוך ביותר, סדרת מוצרי הניקוי למדיח ״claro״ ללא פוספטים וסדרת מוצרי ״אסטוניש״ שכולם לא נוסו על בע״ח וידידותיים לסביבה.
שומרים על איכות וגם על הסביבה

כמה דברים שלא ידעתם על יעקבי

  • החנות המיתולוגית בה נוסדה החברה פועלת מאז ועד היום ברחוב החשמל,1 תל אביב – בואו לבקר אותנו 🙂

  • יעקבי הייתה הראשונה להציג את ״מנקה החלונות״ לצרכן הישראלי. עד אז נהגו לנקות בעזרת נייר עיתון ומים בלבד.

  • יעקבי ממובילות תחום ה-״עשה זאת בעצמך״ בישראל. תפיסת עולם שאומרת כי כל אדם יכול לפתור את בעיות הבית עם המוצר הנכון והליווי המתאים.

  • חברת יעקבי בעלת היצע הפתרונות הגדול בישראל לתחזוקת הבית, עם מגוון מוצרים רחב לתחומי הצביעה, תחזוקה, הדבקה ועד ניקוי והברקת הבית.

  • יעקבי הינה חברה משפחתית, שמאז ועד היום שומרת על ההיסטוריה, הערכים והידע, תוך הנגשת מוצרים איכותיים ומשתלמים עם דגש על שירות הצרכן הישראלי.

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו מאיתנו 10% הנחה לרכישה הראשונה באתר!

סל הקניות
בעוד 249.00 תקבלו משלוח בחינם 🚚
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!