משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

איך מבריקים ומחדשים חנוכיות, כלי כסף ותכשיטים!

הברקת חנוכייה. מה כדאי לדעת? (shutterstock)

אלו מאתנו שיש להם כלי כסף בבית יודעים – הברק הכסוף, האלגנטי והיפהפה שלהם מוסיף קסם מעודן לחדר, אולם לרוע המזל גם נוטה להשחיר ולהיעשות עכור עם הזמן. התופעה נגרמת כתוצאה מהתחמצנות – תגובה של כלי הכסף למפגש עם חלקיקים הנמצאים באוויר, המביאה להיווצרות שכבה גופרתית שחורה על המתכת. אז מה עושים?

בכתבה הזאת נלמד אתכם כיצד להחזיר את כלי הכסף לרמת ניקיון וברק כמו ביומם הראשון וכל זה בעזרת פעולות פשוטות ביותר.

הברקת חנוכיות מכסף וכלי כסף

החנוכייה במצב טוב וזקוקה לברק?

אם החנוכייה נראית טוב וזקוקה לרענון של ברק, מומלץ להשתמש בהגרטי ספריי. הגרטי ספריי מעניק ברק מדהים לכלי הכסף באופן מיידי. בנוסף הוא מגן עליהם למשך שבועות ולכן מומלץ להשתמש בו אחת לתקופה.

החנוכייה השחירה וזקוקה לחידוש?

במידה והחנוכיות שהוצאנו מהארון השחירו, מומלץ להשתמש במשחת הפלא של הגרטי! עם משחת הפלא, אפילו חנוכייה שאיבדה לגמרי את הברק, תחזור להיות נוצצת באופן פלאי. באריזה של משחת הפלא תקבלו גם ספוג ייעודי להברקת כלי הכסף.

פעולת הניקיון של כלי הכסף נעשית בשיטה יייחודית והתוצאות – כלים מבריקים ונוצצים מאי פעם! משחת הפלא מומלצת לחנוכיות מכסף, פמוטים מכסף, מגשי כסף, כלי הגשה מכסף וסכום מכסף. 

הברקת חנוכיות שלא מכסף וכל שאר סוגי המתכות

למי שיש חנוכיות שאינן מכסף ועשויות מכל מתכת אחרת מומלץ מאד להשתמש בפיק. פיק תוצרת אנגליה, מבריק ומנקה באופן פלא את כל סוגי המתכות – פליז, נחושת, זהב, כרום, נירוסטה, ארד, בדיל, עופרת, אלומיניום, ברונזה פיוטר ועוד… מעבר לפעולת ההברקה והניקיון, פיק מייצר שכבה דקה ושקופה המגנה על המתכת.

תעניקו מראה חדש לתכשיטים שלכם

מהיום, כבר אין צורך למסור לצורף את התכשיטים לחידוש הברק. בעזרת הערכות הביתיות של הגרטי אפשר לנקות ולהבריק בעוצמה כל תכשיט מזהב או מכסף מבלי לצאת מהבית! הגרטי אמבט להברקת תכשיטי כסף – ייעודי לטבעות, שרשראות ועגילים מכסף. הגרטי אמבט להברקת תכשיטי זהב- ייעודי לטבעות, שרשראות ועגילים מזהב. 

תתחדשו!!!

המאמר הזה עזר לכם ללמוד איך מחדשים כלי כסף או מתכת? זהו רק אחד ממגוון הפתרונות בתחומי תחזוקת וניקיון הבית שחברת יעקבי מציעה ללקוחותיה כבר מעל 65 שנה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו בכל שאלה בצ׳ט אונליין או בטלפון 8721*. אז…

עשה זאת בעצמך, זה פשוט – יעקבי. כל מוצר בול!

מוצרים שיכולים לעניין אותך

הגרטי - אמבט להברקת תכשיטי כסף
39.90
הגרטי - אמבט להברקת תכשיטי זהב ויהלומים
39.90
הגרטי - משחת פלא להברקת כלי כסף
42.00
הגרטי - ספריי נוצץ להברקת כלי כסף
49.00
פיק - משחה להברקת כל סוגי המתכות
32.90

פרוייקטים שיכולים לעניין אותך

No data was found

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו ראשונים את כל החדשות והמבצעים!

סל הקניות
משלוח חינם בהזמנה מעל 249 ש"ח
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!

דילוג לתוכן