משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

חומרי איטום מומלצים לגגות

אם אתם מחפשים חומרי איטום מומלצים לאיטום הגג – הגעתם למקום הנכון! כשאנו מחפשים חומר לאיטום הגג אנו מחפשים חומר עמיד, גמיש וחזק בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים של חום וקור. חומר שניישם פעם אחת ושיחזיק למשך שנים רבות. לא כזה שנאלץ לתחזק כל שנה כי בכל זאת, לגג לא עולים כל יום. לכן כשאנחנו בוחרים בחומר לאיטום גגות חשוב שנבחן את החומר בקריטריונים של עמידות, קלות הביצוע וזמן הביצוע, תכנון מראש. כשרוצים לבחור בחומר איטום הכי טוב, בוחרים בגומי גג.

גומי גג נחשב לחומר איטום הכי טוב והכי איכותי עבור גגות, תוך הצטיינות בקריטריונים הבוחנים בחומר לאיטום גגות:

בסיס החומר

בשונה משאר חומרי האיטום בשוק שבסיסם אקרילי כמו בצבע לקירות (חומר אקרילי הינו חומר קשיח ולכן בתנאי מזג אוויר קיצוניים עלול להשבר) גומי גג על בסיס גומי! גומי הינו חומר גמיש,  היוצר שכבת איטום עבה במיוחד. לכן גומי גג לחזק ביותר, אינו נשבר בקלות ועמיד לאורך שנים!

קלות הביצוע

מרבית חומרי האיטום לגגות הינם מסובכים ליישום ונדרשים בידע מקצועי לשילוב סוגים שונים של חומרים. עם גומי גג אנחנו מקבלים בחומר איטום מוכן ליישום באמצעות מברשת או רולר, וללא צורך בידע מקצועי או בניסיון קודם בתחום.

מספר השכבות הנדרשות (זמן)

בחומרי איטום בדרך כלל יש צורך במספר שכבות לקבלת איטום (בדרך כלל בין 2-4 שכבות) כשבין שכבה לשכבה יש צורך בהמתנה ממושכת של כמה שעות. עם גומי גג מספיקה שכבת איטום אחת בלבד לקבלת איטום איכותי וללא צורך בלעלות לגג מספר פעמים.

תכנון מראש

גומי גג מתייבש ואוטם במהירות, ולמעשה כבר אחרי 12 שעות יכול לרדת עליו גשם. מה שאומר שניתן לעשות שימוש בחומר איטום זה גם בעיצומו של החורף, ביום אחד שלא ירד בו גשם. זאת בעוד שעם חומרים אחרים לאיטום גגות יש צורך בהמתנה ממושכת ולכן הם מומלצים ליישום רק בעונה היבשה.

בידוד תרמי

גומי גג מעניק בידוד תרמי המעניק הורדה של עד 20% בטמפרטורות של חללים הנמצאים מתחת לגג.

עשו זאת בעצמכם – יעקבי איתכם!

את גומי גג – חומר איטום מומלץ לגגות תוכלו למצוא בנקודות מכירה קרובות לביתכם או קנו כאן אונליין באתר יעקבי.

פרוייקטים שיכולים לעניין אותך

1809

3

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו ראשונים את כל החדשות והמבצעים!

סל הקניות
משלוח חינם בהזמנה מעל 249 ש"ח
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!