משלוח חינם בקנייה מעל ₪249
Cart 0 0.00
Cart 0 0.00

חומר לאיטום מרפסת מרוצפת

איטום מרפסת מרוצפת. המדריך (shutterstock)

חדירה של מים במרפסת מרוצפת גורמת לבעיית נזילות ולמפגע אסטטי. כנגד בעיה יש פיתרון פשוט, מתקדם ואפקטיבי המכונה סקו סופר – חומר לאיטום מרפסת מרוצפת המעניק למרצפות שכבת הגנה יעילה שמונעת חדירת מים דרכן.

מאפייני חומר האיטום

סקו סופר הינו חומר איטום שקוף לשימוש חיצוני בלבד. חומר נושם, איכותי, אפקטיבי ועמיד, המיוצר על ידי המותג הוותיק והמוערך מאטיס עם ניסיון של למעלה מ-100 שנה באיטום. סקו סופר יוצר שכבה המונעת חדירה של מי גשמים על ידי דחיית מים ממרצפות המרפסת. כלומר, במקום להיספג בין מרווחי ריצוף הוא גורם למים להחליק מהם.

יתרון נוסף של סקו סופר הוא שאינו משחיר ושומר על הצבע המקורי של מרצפות המרפסת. מעבר לכך, הוא גם מתאים ליישום על גבי גגות מרוצפים בין הפוגות, על גבי קירות חיצוניים וגם על גבי שליכט חיצוני וחיפוי חיצוני.

יישום חומר לאיטום מרפסת מרוצפת סקו סופר מורכב משני שלבים עיקריים ופשוטים:

שלב 1- פעולת הכנה

לפני יישום חומר האיטום סקו סופר יש להכין את השטח על ידי ניקוי יסודי של חריצי מרצפות המרפסות משאריות של רובה ישנה ומתפוררת.

לאחר ניקוי הרובה הישנה ממלאים את המרווחים שבין אריחי הריצוף ברובה חדשה (צפו בפוליגרוט מבית יעקבי), ודואגים לנקות היטב שאריות מיותרות של רובה מסביב לחריצי המרצפות. ממתינים לייבוש מלא האורך כעשרים וארבע שעות. עבודות הכנה אלו מבטיחות תפיסה טובה של חומר האיטום.

שלב 2- יישום חומר איטום

אחרי כעשרים וארבע שעות ולאחר שהרובה החדשה בין המרצפות התייבשה, ניתן למרוח את חומר האיטום סקו סופר באמצעות מברשת פשוטה.

כעת יש לחכות כשלוש שעות ולאחר מכן למרוח שכבה נוספת של חומר האיטום. לאחר בשכבה השנייה נמתין 24 שעות עד לייבוש מלא וסופי של החומר. חשוב לציין כי את סקו סופר אין לדלל עם אף חומר אחר לרבות מים.

עשו זאת בעצמכם – יעקבי איתכם!

מוצרים שיכולים לעניין אותך

פרוייקטים שיכולים לעניין אותך

No data was found

אזור בבית שתרצו לחדש

איזה אזור בבית תרצו לחדש?

חומר מועדף

חומר מועדף

יוצר

יוצר DIY

קטגוריות מוצרים

עכשיו זה בול הזמן

להצטרף

הירשמו למועדון החברים שלנו
וקבלו ראשונים את כל החדשות והמבצעים!

סל הקניות
משלוח חינם בהזמנה מעל 249 ש"ח
הסל שלך ריק.

בטוחים שיש לנו מוצר בול!

דילוג לתוכן